Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugees Leão helpt AC Milan aan vierde zege op rij in Serie A

Portugees Leão helpt AC Milan aan vierde zege op rij in Serie A

FLORENCE (ANP) - AC Milan heeft de tweede plaats in de Italiaanse voetbalcompetitie steviger in handen genomen. De formatie van coach Stefano Pioli won met 2-1 bij Fiorentina en profiteerde daarmee van de nederlaag eerder op zaterdag van nummer 3 Juventus bij Lazio (1-0). AC Milan heeft nu 6 punten meer.

Rafael Leão had een belangrijk aandeel in de zege. De Portugees stelde kort na rust met een mooi hakballetje Ruben Loftus-Cheek in staat de score te openen. De Ghanees Alfred Duncan maakte al in de 50e minuut gelijk met een goed afstandsschot.

Oranje-international Tijjani Reijnders stuurde Leão in de 53e minuut diep. De aanvaller omspeelde de doelman en scoorde opnieuw: 1-2. Pioli haalde Leão en Reijnders na ruim een uur spelen naar de kant.

Meer dan een tweede plek zit er dit seizoen voor AC Milan normaal gesproken niet in. Koploper Inter heeft een voorsprong van 11 punten en speelt maandag nog tegen Empoli.

Meer uit Voetbal

Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

1 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

3 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

4 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

6 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

11 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

11 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

12 uur geleden