Portugees Leão helpt AC Milan aan vierde zege op rij in Serie A
FLORENCE (ANP) - AC Milan heeft de tweede plaats in de Italiaanse voetbalcompetitie steviger in handen genomen. De formatie van coach Stefano Pioli won met 2-1 bij Fiorentina en profiteerde daarmee van de nederlaag eerder op zaterdag van nummer 3 Juventus bij Lazio (1-0). AC Milan heeft nu 6 punten meer.
Rafael Leão had een belangrijk aandeel in de zege. De Portugees stelde kort na rust met een mooi hakballetje Ruben Loftus-Cheek in staat de score te openen. De Ghanees Alfred Duncan maakte al in de 50e minuut gelijk met een goed afstandsschot.
Oranje-international Tijjani Reijnders stuurde Leão in de 53e minuut diep. De aanvaller omspeelde de doelman en scoorde opnieuw: 1-2. Pioli haalde Leão en Reijnders na ruim een uur spelen naar de kant.
Meer dan een tweede plek zit er dit seizoen voor AC Milan normaal gesproken niet in. Koploper Inter heeft een voorsprong van 11 punten en speelt maandag nog tegen Empoli.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
15 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
19 uur geleden