Portugal wint laatste oefenduel voor WK eenvoudig van Nigeria
LISSABON (ANP) - Portugal heeft in aanloop naar het WK in Qatar zijn laatste oefenpot gewonnen van Nigeria. In het Estádio José Alvalade in Lissabon werd het eenvoudig 4-0.
Manchester United-speler Bruno Fernandes opende al in de 9e minuut de score. De 28-jarige middenvelder verdubbelde vanaf de penaltystip de stand. In de tweede helft werd Fernandes gewisseld. Nigeria kreeg in de 81e minuut nog een kans om wat terug te doen via een strafschop, maar de poging van Emmanuel Dennis ging er niet in. Niet veel later was het wel twee keer raak aan de andere kant. De ingevallen Gonçalo Ramos en João Mário maakten het derde en vierde doelpunt.
Fernandes' teamgenoot Cristiano Ronaldo bij ManUnited deed niet mee aan de vriendschappelijke interland vanwege maagproblemen. De grote vedette was deze week vooral in het nieuws door een explosief interview waarin hij uithaalde naar de Engelse club, trainer Erik ten Hag en de eigenaren. Bij Nigeria speelde Ajacied Calvin Bassey de hele wedstrijd.
Het Portugese team vliegt vrijdag naar Qatar en speelt in groep H tegen Ghana, Uruguay en Zuid-Korea. Nigeria doet niet mee aan het WK.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
10 uur geleden