Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugal verliest bij Zwitserland in Nations League

Portugal verliest bij Zwitserland in Nations League

GENÈVE (ANP) - Portugal heeft in de uitwedstrijd tegen het vooraf nog puntloze Zwitserland de eerste nederlaag geleden in de Nations League. De Portugezen, in 2019 winnaar van de eerste editie, verloren in Genève met 1-0.

Het enige doelpunt van de avond viel al na 55 seconden. Haris Seferovic kopte raak na een perfecte voorzet vanaf de rechterflank van Silvan Widmer. Seferovic speelt voor Benfica, de nummer 3 van afgelopen seizoen in Portugal.

In het resterende anderhalf uur kwam Portugal, ondanks een aantal offensieve wissels, niet meer tot scoren. Keeper Jonas Omlin vervulde een hoofdrol bij de Zwitsers met een aantal goede reddingen.

Ronaldo

Portugal trad aan zonder Cristiano Ronaldo, die door bondscoach Fernando Santos op vakantie is gestuurd. Datzelfde geldt voor João Moutinho en Raphaël Guerreiro. Diogo Jota van Liverpool kwam pas na een uur binnen de lijnen.

De Portugezen werden gepasseerd door Spanje, dat in Málaga Tsjechië met 2-0 de baas was. Halverwege de eerste helft schoot Carlos Soler raak na goed voorbereidend werk van Marco Asensio en een kwartier voor tijd maakte Pablo Sarabia er 2-0 van.

Spanje heeft na vier duels 8 punten, Portugal heeft een punt minder. Spanje haalde vorig jaar de finale van de Nations League, waarin Frankrijk met 2-1 te sterk was.

B-divisie

In de B-divisie gaf Servië een 2-0-voorsprong uit handen in de uitwedstrijd tegen Slovenië: 2-2. Ajacied Dusan Tadic verzorgde de assist bij het tweede doelpunt van de Serviërs, van Aleksandar Mitrovic.

Griekenland behield in de C-divisie de ongeslagen status door Kosovo met 2-0 te verslaan. Georgios Giakoumakis, voormalig speler van VVV-Venlo, zette de Grieken op voorsprong.

Meer uit Voetbal

Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

8 uur geleden
Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

11 uur geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

12 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

13 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

17 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

21 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

1 dag geleden