Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugal moet bij Schotland genoegen nemen met gelijkspel

Portugal moet bij Schotland genoegen nemen met gelijkspel

GLASGOW (ANP) - Portugal heeft in de Nations League voor het eerst punten verspeeld. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez kwam in Glasgow niet verder dan een gelijkspel tegen Schotland: 0-0. Aanvoerder Cristiano Ronaldo, drie dagen eerder nog trefzeker tegen Polen, deed de gehele wedstrijd mee. Portugal heeft na vier speelronden 10 punten en is nagenoeg zeker van een plek in de kwartfinales.

Ook de andere wedstrijd in de groep, tussen Polen en Kroatië, eindigde gelijk (3-3). De door Ajax aan Torino verhuurde Borna Sosa maakte in de twintigste minuut een schitterend doelpunt. De linksback trapte, na een afgeslagen bal, van net buiten het zestienmetergebied hard raak. Sosa nam de bal zonder te laten stuiteren in één keer uit de lucht op zijn schoen. Dat betekende de 1-1. Kroatië liep daarna weg tot 3-1, maar zag Polen toch nog langszij komen. De Kroaat Dominik Livakovic kreeg een kwartier voor tijd rood.

Ajacied Josip Sutalo en PSV'er Ivan Perisic speelden de gehele wedstrijd mee bij de Kroaten, die met 7 punten op de tweede plaats staan. Polen heeft 4 punten en Schotland 1 punt. De eerste twee landen kwalificeren zich voor de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

3 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

3 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

3 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

3 uur geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

4 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

4 uur geleden