Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugal moet bij Schotland genoegen nemen met gelijkspel

Portugal moet bij Schotland genoegen nemen met gelijkspel

GLASGOW (ANP) - Portugal heeft in de Nations League voor het eerst punten verspeeld. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez kwam in Glasgow niet verder dan een gelijkspel tegen Schotland: 0-0. Aanvoerder Cristiano Ronaldo, drie dagen eerder nog trefzeker tegen Polen, deed de gehele wedstrijd mee. Portugal heeft na vier speelronden 10 punten en is nagenoeg zeker van een plek in de kwartfinales.

Ook de andere wedstrijd in de groep, tussen Polen en Kroatië, eindigde gelijk (3-3). De door Ajax aan Torino verhuurde Borna Sosa maakte in de twintigste minuut een schitterend doelpunt. De linksback trapte, na een afgeslagen bal, van net buiten het zestienmetergebied hard raak. Sosa nam de bal zonder te laten stuiteren in één keer uit de lucht op zijn schoen. Dat betekende de 1-1. Kroatië liep daarna weg tot 3-1, maar zag Polen toch nog langszij komen. De Kroaat Dominik Livakovic kreeg een kwartier voor tijd rood.

Ajacied Josip Sutalo en PSV'er Ivan Perisic speelden de gehele wedstrijd mee bij de Kroaten, die met 7 punten op de tweede plaats staan. Polen heeft 4 punten en Schotland 1 punt. De eerste twee landen kwalificeren zich voor de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

12 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

13 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

13 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

13 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

14 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

15 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

15 uur geleden