Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugal moet bij Schotland genoegen nemen met gelijkspel

Portugal moet bij Schotland genoegen nemen met gelijkspel

GLASGOW (ANP) - Portugal heeft in de Nations League voor het eerst punten verspeeld. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez kwam in Glasgow niet verder dan een gelijkspel tegen Schotland: 0-0. Aanvoerder Cristiano Ronaldo, drie dagen eerder nog trefzeker tegen Polen, deed de gehele wedstrijd mee. Portugal heeft na vier speelronden 10 punten en is nagenoeg zeker van een plek in de kwartfinales.

Ook de andere wedstrijd in de groep, tussen Polen en Kroatië, eindigde gelijk (3-3). De door Ajax aan Torino verhuurde Borna Sosa maakte in de twintigste minuut een schitterend doelpunt. De linksback trapte, na een afgeslagen bal, van net buiten het zestienmetergebied hard raak. Sosa nam de bal zonder te laten stuiteren in één keer uit de lucht op zijn schoen. Dat betekende de 1-1. Kroatië liep daarna weg tot 3-1, maar zag Polen toch nog langszij komen. De Kroaat Dominik Livakovic kreeg een kwartier voor tijd rood.

Ajacied Josip Sutalo en PSV'er Ivan Perisic speelden de gehele wedstrijd mee bij de Kroaten, die met 7 punten op de tweede plaats staan. Polen heeft 4 punten en Schotland 1 punt. De eerste twee landen kwalificeren zich voor de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

21 minuten geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

24 minuten geleden
Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

1 uur geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

1 uur geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

2 uur geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

2 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

2 uur geleden