Portugal moet bij Schotland genoegen nemen met gelijkspel
GLASGOW (ANP) - Portugal heeft in de Nations League voor het eerst punten verspeeld. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez kwam in Glasgow niet verder dan een gelijkspel tegen Schotland: 0-0. Aanvoerder Cristiano Ronaldo, drie dagen eerder nog trefzeker tegen Polen, deed de gehele wedstrijd mee. Portugal heeft na vier speelronden 10 punten en is nagenoeg zeker van een plek in de kwartfinales.
Ook de andere wedstrijd in de groep, tussen Polen en Kroatië, eindigde gelijk (3-3). De door Ajax aan Torino verhuurde Borna Sosa maakte in de twintigste minuut een schitterend doelpunt. De linksback trapte, na een afgeslagen bal, van net buiten het zestienmetergebied hard raak. Sosa nam de bal zonder te laten stuiteren in één keer uit de lucht op zijn schoen. Dat betekende de 1-1. Kroatië liep daarna weg tot 3-1, maar zag Polen toch nog langszij komen. De Kroaat Dominik Livakovic kreeg een kwartier voor tijd rood.
Ajacied Josip Sutalo en PSV'er Ivan Perisic speelden de gehele wedstrijd mee bij de Kroaten, die met 7 punten op de tweede plaats staan. Polen heeft 4 punten en Schotland 1 punt. De eerste twee landen kwalificeren zich voor de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
14 uur geleden