Portugal mist naast Pepe ook doelman Lopes in play-offs WK
LISSABON (ANP) - De Portugese voetbalploeg heeft in de aanloop naar de play-offs voor het WK naast verdediger Pepe ook doelman Anthony Lopes zien afhaken. De keeper van Olympique Lyon is niet fit en keert terug naar de Franse club van trainer Peter Bosz. Bondscoach Fernando Santos heeft José Sa van Wolverhampton Wanderers opgeroepen als vervanger.
Veertienvoudig international Lopes is doorgaans reserve in de nationale ploeg achter Rui Patrício. Santos zag eerder al de gelouterde verdediger Pepe afhaken, vanwege een coronabesmetting. De 21-jarige Tiago Djaló van Lille vervangt de 39-jarige verdediger van FC Porto in de selectie.
Portugal neemt het donderdag in het Estádio do Dragão van Porto op tegen Turkije. De winnaar speelt volgende week dinsdag tegen Italië of Noord-Macedonië om een ticket naar het WK van eind dit jaar in Qatar.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
34 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
13 uur geleden