Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugal met ruime zege op Polen naar groepswinst Nations League

Portugal met ruime zege op Polen naar groepswinst Nations League

PORTO (ANP) - Portugal is als groepswinnaar doorgedrongen tot de kwartfinales van de Nations League. Mede door twee treffers van Cristiano Ronaldo boekte de formatie van bondscoach Roberto Martínez in Porto een 5-1-zege op Polen. Alle treffers vielen in de laatste 31 minuten.

Rafael Leão opende de score namens Portugal, waarna Ronaldo een strafschop benutte. Bruno Fernandes, Pedro Neto en opnieuw Ronaldo voerden de score op in de laatste tien minuten. Dominik Marczuk maakte twee minuten voor tijd de 5-1 van Polen.

De andere wedstrijd in de poule tussen Schotland en Kroatië eindigde in een 1-0-zege voor de Schotten. John McGinn maakte in de slotfase de enige treffer. Portugal heeft na vijf wedstrijden 13 punten. Kroatië heeft 7 punten en Polen en Schotland staan op 4 punten. Portugal speelt maandag zijn laatste wedstrijd uit bij Kroatië, Polen ontvangt dan Schotland.

Meer uit Voetbal

Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

16 minuten geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

18 minuten geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

25 minuten geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

1 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

1 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

3 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

3 uur geleden