Portugal heeft Pepe terug voor finale play-offs om WK-ticket
LISSABON (ANP/RTR) - De Portugese voetbalploeg heeft verdediger Pepe terug voor de finale van de play-offs om een WK-ticket. De 39-jarige verdediger van FC Porto ontbrak vorige week tegen Turkije, omdat hij positief had getest op het coronavirus. Zonder Pepe won Portugal in Porto met 3-1 van de Turken.
De 123-voudig international sloot zondag aan op het trainingsveld. "De koning is terug, Pepe is er weer, kijk uit!", riep Cristiano Ronaldo bij de start van de training. Portugal strijdt dinsdag met Noord-Macedonië om een plek op het WK. Noord-Macedonië zorgde donderdag in Palermo voor een verrassing door Europees kampioen Italië in de halve finales van de play-offs met 1-0 te verslaan.
"We zullen niet liegen: we verwachtten allemaal dat we tegen Italië zouden moeten spelen'́', zei middenvelder João Moutinho. "Maar namen, nummers en statistieken zeggen niets. Ieder land op dit niveau kan winnen. Noord-Macedonië zal er dinsdag ook alles aan doen om ons te verslaan."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
7 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
12 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
1 dag geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geleden