Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Portugal heeft Pepe terug voor finale play-offs om WK-ticket

Portugal heeft Pepe terug voor finale play-offs om WK-ticket

LISSABON (ANP/RTR) - De Portugese voetbalploeg heeft verdediger Pepe terug voor de finale van de play-offs om een WK-ticket. De 39-jarige verdediger van FC Porto ontbrak vorige week tegen Turkije, omdat hij positief had getest op het coronavirus. Zonder Pepe won Portugal in Porto met 3-1 van de Turken.

De 123-voudig international sloot zondag aan op het trainingsveld. "De koning is terug, Pepe is er weer, kijk uit!", riep Cristiano Ronaldo bij de start van de training. Portugal strijdt dinsdag met Noord-Macedonië om een plek op het WK. Noord-Macedonië zorgde donderdag in Palermo voor een verrassing door Europees kampioen Italië in de halve finales van de play-offs met 1-0 te verslaan.

"We zullen niet liegen: we verwachtten allemaal dat we tegen Italië zouden moeten spelen'́', zei middenvelder João Moutinho. "Maar namen, nummers en statistieken zeggen niets. Ieder land op dit niveau kan winnen. Noord-Macedonië zal er dinsdag ook alles aan doen om ons te verslaan."

Meer uit Voetbal

WK voetbal voor vrouwen vanaf 2031 met 48 landenteams

ZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.

19 minuten geleden
Vitesse bevestigt vertrek Van den Brom, Janssen keert terug

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.

2 uur geleden
FC Utrecht-trainer Jans wil graag 'geweldig' Europees ticket

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.

2 uur geleden
Aanvoerster Hendriks wil met PSV eindelijk KNVB-beker winnen

ZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."

3 uur geleden
Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

3 uur geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

4 uur geleden
Farioli voelt geen extra druk voor mogelijk kampioensduel Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."

5 uur geleden