Porto verschalkt Arsenal met treffer in blessuretijd
PORTO (ANP) - FC Porto heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League tegen Arsenal met 1-0 gewonnen. De treffer viel pas in blessuretijd. In een duel waarin amper kansen waren te zien, haalde Wenderson Galeno feilloos uit in de 94e minuut. De return in Londen is over drie weken.
Porto had in de eerste helft al een grote kans op de 1-0. Galeno schoot toen de bal loeihard op de paal en mikte in de rebound net naast. Arsenal zette daar weinig tegenover; er viel geen enkel schot op het Portugese doel te zien. In de tweede helft wist geen van beide ploegen ook maar iets te forceren, tot de verrassende uithaal van de Braziliaan.
Arsenal, in de groepsfase nog tegenstander van PSV, zou graag weer eens de kwartfinales halen. De laatste zeven keer dat de 'Gunners' in de achtste finales van de Champions League stonden, vloog de club eruit.
Scheidsrechter van het duel in Porto was Serdar Gözübüyük. Hij deelde vijf gele kaarten uit.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
2 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
4 uur geleden