Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Porsche overweegt op termijn terugkeer in Formule 1

Porsche overweegt op termijn terugkeer in Formule 1

STUTTGART (ANP/DPA) - De Duitse autofabrikant Porsche denkt na over een terugkeer in de Formule 1 op termijn. Dat heeft Oliver Blume, de voorzitter van de raad van bestuur van Porsche vrijdag gezegd.

Blume meldde dat Volkswagen, het moederbedrijf van Porsche, bekijkt of opnieuw in de Formule 1 stappen "aantrekkelijk voor ons is" met de nieuwe reglementen die gaan gelden vanaf 2025. Een besluit hierover wordt binnen enkele maanden verwacht, zei hij.

Over Porsche werd in het recente verleden al vaker gespeculeerd dat het zou terugkeren in de F1 en Red Bull werd eerder ook al genoemd als mogelijke partner. Porsche was voor het laatst actief in de Formule 1 in 1991 als motorleverancier voor het team Footwork. Van 1984 tot en met 1986 won McLaren-Tag-Porsche drie wereldtitels op rij met Niki Lauda en Alain Prost.

Meer uit Sport

Wielrenner Molenaar breekt middenhandsbeentje en geeft op in Tour

PAU (ANP) - Wielrenner Alex Molenaar zal donderdag niet meer opstappen voor de zesde etappe van de Tour de France. Dat meldt zijn Spaanse ploeg Caja Rural. De 26-jarige Tour-debutant ging woensdag hard onderuit tijdens de vijfde rit.

8 uur geleden
Tennisser Zverev voor het eerst naar halve finales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is voor het eerst doorgedrongen tot de halve finales op Wimbledon. De als tweede geplaatste Duitser was met 6-4 6-4 6-2 te sterk voor de Amerikaan Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereldranglijst. Hij treft in de halve finales de Brit Arthur Fery, die de Italiaan Flavio Cobolli versloeg.

11 uur geleden
Kooij vindt ritzege Tour 'extra mooi' na moeilijke voorbereiding

PAU (ANP) - Wielrenner Olav Kooij vindt zijn eerste ritzege in de Tour de France "extra mooi" door zijn moeizame voorbereiding. De 24-jarige Numansdorper kende een zwaar voorjaar door een virusinfectie en reed pas eind mei zijn eerste koers voor zijn nieuwe ploeg Decathlon CMA CGM. "Zeker begin dit jaar zag het hier niet naar uit, maar ik ben er toch in blijven geloven. Ik ben stap voor stap gegroeid naar dit niveau", zei Kooij voor de camera van de NOS.

11 uur geleden
Wielrenner Kooij boekt in massasprint eerste ritzege in Tour

PAU (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft zijn eerste ritzege geboekt in de Tour de France. De 24-jarige debutant van Decathlon CMA CGM was in het Zuid-Franse Pau in de vijfde etappe de snelste in een rommelige massasprint, de eerste van deze Ronde van Frankrijk. De Duitser Max Kanter reed na goed voorbereidend werk van de Nederlander Mike Teunissen naar de tweede plaats, de Belg Tim Merlier werd derde.

12 uur geleden
Tennisster Kostjoek voor het eerst halvefinaliste op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales op Wimbledon. De 24-jarige Oekraïense versloeg Jasmine Paolini (30) uit Italië in twee sets: 6-3 6-2.

13 uur geleden
Tourpeloton vertrokken voor eerste sprintetappe

LANNEMEZAN (ANP) - Het Tourpeloton is vanuit het Zuid-Franse Lannemezan vertrokken voor de vijfde etappe. Die is normaal gesproken een prooi voor de sprinters, hun eerste kans van deze Ronde van Frankrijk. De finish is rond 17.30 uur na 158 kilometer in het bij de Pyreneeën gelegen Pau.

15 uur geleden
Djokovic in vijf sets langs Auger-Aliassime op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft voor de vijftiende keer in zijn carrière de halve finale van Wimbledon bereikt. Dat deed de Servische 24-voudig grandslamwinnaar dinsdagavond in een vijfsetter tegen de Canadese nummer 4 van de wereld Félix Auger-Aliassime: 7-6 (10) 3-6 6-3 6-7 (4) 7-6 (4).

1 dag geleden