Poolse voetbalbond ontslaat bondscoach Santos
WARSCHAU (ANP) - De Poolse voetbalbond heeft per direct afscheid genomen van bondscoach Fernando Santos. De 68-jarige Portugees was slechts negen maanden verantwoordelijk voor de ploeg van sterspeler Robert Lewandowski.
"Wij willen coach Santos bedanken voor zijn werk bij het nationale team en wensen hem succes bij toekomstige sportieve uitdagingen", zei voorzitter Cezary Kulesza woensdag in een korte verklaring.
Polen verloor zondag de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Albanië (2-0). Met 6 punten uit vijf wedstrijden moet de ploeg vooralsnog Albanië, Tsjechië en Moldavië voor laten gaan in de poule.
Santos werd in januari aangesteld als opvolger van Czeslaw Michniewicz. Eerder was hij onder meer tussen 2014 en 2022 bondscoach van Portugal, waarmee hij in 2016 de Europese titel veroverde.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
14 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
37 minuten geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
59 minuten geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
3 uur geleden