Poolse voetbalbond ontslaat bondscoach Santos
WARSCHAU (ANP) - De Poolse voetbalbond heeft per direct afscheid genomen van bondscoach Fernando Santos. De 68-jarige Portugees was slechts negen maanden verantwoordelijk voor de ploeg van sterspeler Robert Lewandowski.
"Wij willen coach Santos bedanken voor zijn werk bij het nationale team en wensen hem succes bij toekomstige sportieve uitdagingen", zei voorzitter Cezary Kulesza woensdag in een korte verklaring.
Polen verloor zondag de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Albanië (2-0). Met 6 punten uit vijf wedstrijden moet de ploeg vooralsnog Albanië, Tsjechië en Moldavië voor laten gaan in de poule.
Santos werd in januari aangesteld als opvolger van Czeslaw Michniewicz. Eerder was hij onder meer tussen 2014 en 2022 bondscoach van Portugal, waarmee hij in 2016 de Europese titel veroverde.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
17 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
19 uur geleden