Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Poolse tennissers naar halve finales ATP Cup

Poolse tennissers naar halve finales ATP Cup

SYDNEY (ANP) - Polen heeft zich als eerste land verzekerd van een plek in de halve finales van de ATP Cup, een tennistoernooi voor landenteams. Polen was in Sydney Argentinië met 3-0 de baas.

De Poolse kopman Hubert Hurkacz was met overtuigende cijfers te sterk voor de Argentijn Diego Schwartzman. In 81 minuten werd het 6-1 6-4. Hurkacz, de nummer 9 van de wereld, stond geen enkele keer zijn servicegame af tegen de mondiale nummer 13.

Hurkacz' landgenoot Kamil Majchrzak versloeg de Argentijn Federico Delbonis met 6-3 7-6 (3) en ook het dubbelspel werd door Polen gewonnen.

De vier groepswinnaars plaatsen zich voor de halve finales. Eerder waren de Polen Griekenland en Georgië al de baas.

Meer uit Sport

Volleybalster Daalderop maakt toptransfer naar Imoco Conegliano

CONEGLIANO (ANP) - Volleybalster Nika Daalderop maakt een toptransfer naar de Italiaanse kampioen Imoco Conegliano. De 26-jarige aanvoerster van Oranje verruilt Numia Vero Volley Milano voor de meest recente winnaar van de Champions League. Eerder speelde voormalig international Robin de Kruijf voor de club, van 2016 tot 2024.

30 minuten geleden
Moto2-coureur Veijer mist ook GP van Aragón door polsblessure

ALCANIZ (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer mist ook de Grote Prijs van Aragón komend weekend. De 20-jarige Staphorster is nog niet hersteld van de polsblessure die hij vorige maand opliep, waardoor hij al de Grote Prijs van Groot-Brittannië miste. Dat meldt zijn team Red Bull KTM Ajo.

2 uur geleden
Djokovic na zege op Zverev: voor zulke wedstrijden tennis ik nog

PARIJS (ANP/RTR/AFP) - Novak Djokovic kreeg woensdagavond met zijn zege op Alexander Zverev op Roland Garros de bevestiging dat hij nog steeds wil doorgaan met tennis. "Zo'n wedstrijd is de belangrijkste reden dat ik doorga en het blijf proberen op dit niveau", zei de 24-voudig grandslamkampioen na zijn zege in de kwartfinales in vier sets (4-6 6-3 6-2 6-4).

4 uur geleden
Volleybalsters beginnen Nations League met nederlaag tegen Japan

OTTAWA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben hun eerste wedstrijd in de Nations League verloren. Het team van bondscoach Felix Koslowski ging in het Canadese Ottawa in drie sets onderuit tegen Japan: 17-25 15-25 16-25.

17 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig naar halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich voor het tweede jaar op rij geplaatst voor de halve finale van Roland Garros. De nummer 1 van de wereld won eenvoudig met 6-1 7-5 6-0 van de Kazach Aleksandr Boeblik, de mondiale nummer 62.

19 uur geleden
Wielrenner Groenewegen wint openingsrit in Ronde van Slovenië

SKOFLJICA (ANP) - Wielrenner Dylan Groenewegen heeft de eerste etappe van de Ronde van Slovenië op zijn naam geschreven. De 31-jarige Nederlander van Jayco-AlUla was na een kleine 170 kilometer tussen Piran en Skofljica de snelste in de sprint.

21 uur geleden
Debutante Boisson na nieuwe stunt naar halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - De Franse debutante Loïs Boisson heeft voor een nieuwe stunt gezorgd op Roland Garros door ten koste van Mirra Andrejeva de halve finales te halen. Aangemoedigd door haar landgenoten op de tribunes, klopte de nummer 361 van de wereld de als zesde geplaatste Russische: 7-6 (6) 6-3.

21 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!