Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Poolse skispringers mogelijk toch bij start Vierschansentournee

Poolse skispringers mogelijk toch bij start Vierschansentournee

OBERSTDORF (ANP) - De Poolse skispringers kunnen mogelijk toch meedoen aan de openingswedstrijd van de Vierschansentournee in Oberstdorf. Eén van de Poolse springers, Klemens Muranka, bleek maandag positief te hebben getest op het coronavirus. Omdat Muranka direct contact had gehad met de rest van de ploeg, werden alle Polen uitgesloten van deelname. Een tweede test bij Muranka viel maandag echter negatief uit, waardoor de Poolse skispringers nu mogelijk toch mogen meedoen.

Alle betrokkenen hebben maandagavond nogmaals een coronatest afgelegd. De uitslag komt naar verwachting dinsdag rond 10.00 uur binnen. Als iedereen negatief is, mag het Poolse team toch in actie komen op de 137 meter lange schans in Zuid-Duitsland.

Polen heeft met Dawid Kubacki de winnaar van de Vierschansentournee van vorig jaar in de gelederen. Ook drievoudig olympisch kampioen Kamil Stoch, twee keer winnaar van de Vierschansentournee, is onderdeel van het team.

Meer uit Sport

TeamNL op negende plaats in medaillespiegel Paralympische Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.

57 minuten geleden
Vingegaard wint Parijs-Nice, slotrit voor Fransman Martinez

NICE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de Franse etappekoers Parijs-Nice gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike zag zijn leidende positie niet meer in gevaar komen in de slotetappe met start en finish in Nice. Hij moest na 129 kilometer de ritzege laten aan de Fransman Lenny Martinez van Bahrain-Victorious en eindigde als tweede.

3 uur geleden
Zitskiër Kampschreur verrast ook zichzelf met derde goud

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft ook zichzelf verrast op de Paralympische Spelen in Cortina d'Ampezzo. Hij veroverde zondag op de slalom zijn derde gouden medaille, na de titels op de super-G en de supercombinatie. "Echt bizar, ik win in meer dan de helft van de wedstrijden waaraan ik meedoe goud en de concurrentie is zo groot", vertelde hij aan het ANP.

3 uur geleden
Milan sprint naar ritwinst, Del Toro pakt eindzege in Tirreno

SAN BENEDETTO (ANP) - Jonathan Milan heeft de zevende en laatste etappe van de Italiaanse rittenkoers Tirreno-Adriatico gewonnen. De Italiaan was de snelste in een massasprint van een rit over 142 kilometer van Civitanova Marche naar San Benedetto del Tronto.

4 uur geleden
Zitskiër Kampschreur pakt op slotdag Paralympics zijn derde goud

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft op de slotdag van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina zijn derde gouden paralympische medaille behaald. De Nederlander won na de super-G en de supercombinatie ook de slalom.

5 uur geleden
Skiester Shiffrin heeft 109e wereldbekerzege binnen

ÅRE (ANP) - De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin heeft haar eerste zege geboekt als olympisch kampioene op de slalom. Ze was de snelste in de wereldbeker in het Zweedse Åre en schreef haar 109e wereldbekerzege bij op haar erelijst.

5 uur geleden
MotoGP stelt race in Qatar uit om conflict in Midden-Oosten

MADRID (ANP) - De MotoGP heeft de Grote Prijs van Qatar uitgesteld vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De race stond gepland voor 12 april, maar is nu verzet naar 8 november, meldde rechtenhouder Dorna.

7 uur geleden