Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Poolse bondscoach laat ploeg niet vallen na EK-uitschakeling

Poolse bondscoach laat ploeg niet vallen na EK-uitschakeling

HANNOVER (ANP/DPA) - Voor Polen is het EK voetbal teleurstellend verlopen. Na twee nederlagen, tegen het Nederlands elftal en Oostenrijk, zit het toernooi er al op. De laatste groepswedstrijd tegen Frankrijk van dinsdag is voor de ploeg van bondscoach Michal Probierz niet meer van belang.

Probierz laat zijn team echter niet vallen, gaf hij aan tijdens een persmoment in Hannover. "Ik heb tegen mijn spelers gezegd dat ze sterk moeten zijn. Ze moeten niet bang zijn en de media en de fans niet uit de weg gaan. Want ik geloof in dit team", zei hij.

Polen kreeg in aanloop naar het EK te maken met veel blessuregevallen, met Robert Lewandowski als voornaamste slachtoffer. Hij ontbrak tegen Nederland en viel nog wel in tegen Oostenrijk.

Nederland en Frankrijk hebben na het 0-0-gelijkspel van vrijdag 4 punten in groep D. Oostenrijk staat na de 3-1-zege op Polen op 3 punten en heeft daardoor een beter onderling resultaat. Polen kan bij een eventuele winst tegen Frankrijk de laatste plek daarom niet meer verlaten.

Meer uit Voetbal

Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

1 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

2 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

3 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

3 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

3 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

3 uur geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

4 uur geleden