Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Poolse bondscoach laat ploeg niet vallen na EK-uitschakeling

Poolse bondscoach laat ploeg niet vallen na EK-uitschakeling

HANNOVER (ANP/DPA) - Voor Polen is het EK voetbal teleurstellend verlopen. Na twee nederlagen, tegen het Nederlands elftal en Oostenrijk, zit het toernooi er al op. De laatste groepswedstrijd tegen Frankrijk van dinsdag is voor de ploeg van bondscoach Michal Probierz niet meer van belang.

Probierz laat zijn team echter niet vallen, gaf hij aan tijdens een persmoment in Hannover. "Ik heb tegen mijn spelers gezegd dat ze sterk moeten zijn. Ze moeten niet bang zijn en de media en de fans niet uit de weg gaan. Want ik geloof in dit team", zei hij.

Polen kreeg in aanloop naar het EK te maken met veel blessuregevallen, met Robert Lewandowski als voornaamste slachtoffer. Hij ontbrak tegen Nederland en viel nog wel in tegen Oostenrijk.

Nederland en Frankrijk hebben na het 0-0-gelijkspel van vrijdag 4 punten in groep D. Oostenrijk staat na de 3-1-zege op Polen op 3 punten en heeft daardoor een beter onderling resultaat. Polen kan bij een eventuele winst tegen Frankrijk de laatste plek daarom niet meer verlaten.

Meer uit Voetbal

PSV stelt voor het eerst spelhervattingen-specialist aan

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Kevin Balvers aangesteld als spelhervattingen-specialist. De 35-jarige Balvers was al werkzaam bij de koploper van de Eredivisie als manager voetbalvisie. De functie van spelhervattingen-specialist is nieuw bij de Eindhovense club.

1 uur geleden
Bekerhouder Crystal Palace onderuit bij zesdeklasser Macclesfield

MACCLESFIELD (ANP) - Bekerhouder Crystal Palace is verrassend uitgeschakeld in de derde ronde van de FA Cup. De ploeg uit Londen verloor met 2-1 van Macclesfield FC, dat uitkomt op het zesde niveau.

2 uur geleden
Real-coach Alonso voorzichtig met terugkerende Mbappé

JEDDAH (ANP) - Real Madrid-coach Xabi Alonso kan zondag bij de finale van de Spaanse Super Cup tegen Barcelona beschikken over Kylian Mbappé, die terugkeert van een knieblessure

2 uur geleden
Hernieuwde oproep NOC*NSF en KNVB tot invoering sportwet

ARNHEM/ZEIST (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF en voetbalbond KNVB doen een hernieuwde oproep tot invoering van een sportwet, waarin sport en financiering zijn verankerd. De oproep is gericht aan het nog te vormen nieuwe kabinet.

5 uur geleden
Bondscoach Marokko na 'historische' winst: we hebben nog niets

RABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.

8 uur geleden
Borussia Dortmund verspeelt bij hervatting Bundesliga punten

FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.

19 uur geleden
Ajacied Ávila keert op huurbasis terug naar oude club Rosario

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.

19 uur geleden