Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Poolse bondscoach bewaart rust na nederlaag tegen Oranje

Poolse bondscoach bewaart rust na nederlaag tegen Oranje

HAMBURG (ANP) - Bondscoach Michal Probierz hield zijn hoofd koel na de nederlaag van Polen tegen het Nederlands elftal (1-2) op het EK in Duitsland. "We moeten nu vooral rustig blijven", zei hij tijdens een persconferentie in het Volksparkstadion van Hamburg. "Nederland speelde vooral slimmer. Dat heeft ons opgebroken."

Toch zag het er lang naar uit dat Polen de Europese eindronde zonder de geblesseerde Robert Lewandowski met een gelijkspel zou beginnen. Maar de ingevallen Wout Weghorst stond 137 seconden op het veld toen hij in de 83e minuut het winnende doelpunt maakte.

Probierz was vooral tevreden over de openingsfase van het duel. "We speelden toen agressief en durfden hoog druk te zetten", zei de bondscoach die Adam Buksa de score zag openen. De spits kopte in de zestiende minuut raak na een hoekschop van Piotr Zielinski. Cody Gapko schoot Nederland in de 29e minuut op gelijke hoogte. Polen bleef vervolgens lang overeind, ook omdat Oranje veel kansen miste.

"Er waren momenten waarop we gevaarlijk waren, maar ook momenten waarop we te makkelijk de bal verloren. Dan stond onze organisatie niet goed. Maar we blijven rustig, dat is gewoon iets waar we aan moeten werken", zei Probierz met het oog op de volgende wedstrijd van vrijdag tegen Oostenrijk. "Dat wordt een belangrijke wedstrijd voor ons. We gaan er alles aan doen om die wedstrijd te winnen en daarna kijken we wel weer verder."

Meer uit Voetbal

Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

3 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

8 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

10 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

10 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

12 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

23 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

1 dag geleden