Poolse aanvaller Swiderski hoopt duel met Oranje alsnog te halen
HANNOVER (ANP) - Karol Swiderski hoopt zondag alsnog mee te kunnen doen in de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Nederland. De Poolse aanvaller liep maandag in het oefenduel met Turkije een blessure op toen hij, na het maken van de 1-0, verkeerd terechtkwam bij het juichen. Hij verstuikte zijn enkelgewricht.
"Ik hoop de wedstrijd tegen Nederland te spelen. Alles geneest mooi, gisteren ben ik het veld op geweest en heb ik een stukje gerend en wat oefeningen gedaan", aldus Swiderski tijdens een persconferentie in Hannover. "De komende twee dagen zullen de belangrijkste zijn. De medische staf doet er alles aan."
Polen heeft aanvallend gezien de nodige problemen. Oud-Ajacied Arkadiusz Milik is geblesseerd en mist het EK en Robert Lewandowski kan tegen Oranje door een blessure ook niet meedoen. De spits van FC Barcelona hoopt later in het toernooi wel inzetbaar te zijn.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
11 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
6 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
20 uur geledenBAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.
20 uur geledenZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.
1 dag geleden