Poolse aanvaller Swiderski hoopt duel met Oranje alsnog te halen
HANNOVER (ANP) - Karol Swiderski hoopt zondag alsnog mee te kunnen doen in de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Nederland. De Poolse aanvaller liep maandag in het oefenduel met Turkije een blessure op toen hij, na het maken van de 1-0, verkeerd terechtkwam bij het juichen. Hij verstuikte zijn enkelgewricht.
"Ik hoop de wedstrijd tegen Nederland te spelen. Alles geneest mooi, gisteren ben ik het veld op geweest en heb ik een stukje gerend en wat oefeningen gedaan", aldus Swiderski tijdens een persconferentie in Hannover. "De komende twee dagen zullen de belangrijkste zijn. De medische staf doet er alles aan."
Polen heeft aanvallend gezien de nodige problemen. Oud-Ajacied Arkadiusz Milik is geblesseerd en mist het EK en Robert Lewandowski kan tegen Oranje door een blessure ook niet meedoen. De spits van FC Barcelona hoopt later in het toernooi wel inzetbaar te zijn.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
42 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
5 uur geleden