Poolse aanvaller Swiderski hoopt duel met Oranje alsnog te halen
HANNOVER (ANP) - Karol Swiderski hoopt zondag alsnog mee te kunnen doen in de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Nederland. De Poolse aanvaller liep maandag in het oefenduel met Turkije een blessure op toen hij, na het maken van de 1-0, verkeerd terechtkwam bij het juichen. Hij verstuikte zijn enkelgewricht.
"Ik hoop de wedstrijd tegen Nederland te spelen. Alles geneest mooi, gisteren ben ik het veld op geweest en heb ik een stukje gerend en wat oefeningen gedaan", aldus Swiderski tijdens een persconferentie in Hannover. "De komende twee dagen zullen de belangrijkste zijn. De medische staf doet er alles aan."
Polen heeft aanvallend gezien de nodige problemen. Oud-Ajacied Arkadiusz Milik is geblesseerd en mist het EK en Robert Lewandowski kan tegen Oranje door een blessure ook niet meedoen. De spits van FC Barcelona hoopt later in het toernooi wel inzetbaar te zijn.
Meer uit Voetbal
BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.
15 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
16 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
16 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
16 uur geleden