Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Polsstokhoogspringer Lavillenie blesseert zich vlak voor Tokio

Polsstokhoogspringer Lavillenie blesseert zich vlak voor Tokio

PARIJS (ANP) - De Franse polsstokhoogspringer Renaud Lavillenie heeft zondag vlak voor de start van een wedstrijd in Sotteville-Lès-Rouen een blessure aan de linkerenkel opgelopen. Hij heeft nu maar twee weken de tijd om te herstellen, wil hij fit aan de Olympische Spelen van Tokio meedoen.

De olympische kampioen van 2012 viel op de zijkant van de landingsmat en moest opgeven. Hij ondergaat nu in het ziekenhuis onderzoek om de ernst van de blessure vast te stellen, laat zijn management weten.

De 34-jarige voormalige wereldrecordhouder is een van de voornaamste kanshebbers op een Franse medaille bij het atletiek in Tokio.

Meer uit Sport

Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

2 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

3 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

5 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime geeft op met kramp bij Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).

6 uur geleden
De Jong niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.

12 uur geleden
Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

23 uur geleden
Nederlands podium bij 500 meter vrouwen op EK shorttrack

TILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.

1 dag geleden