
Politienummer 0900-8844 door storing onbereikbaar
DEN HAAG (ANP) - Het politienummer 0900-8844 is dinsdag sinds iets voor 16.30 uur onbereikbaar door een storing. Dat meldt de politie, die als alternatief voor niet-spoedeisende zaken het nummer 088-6628844 als mogelijkheid geeft. Zoals altijd moet bij nood 112 worden gebeld.
Naast het alternatieve telefoonnummer kunnen minder dringende zaken online worden doorgegeven aan de virtuele agent Wout. Die geeft dan via de chat advies en antwoorden op vragen. Wout is 24 uur per dag beschikbaar via de website van de politie.
Ook het landelijke storingsnummer van alle netbeheerders van gas en stroom werk niet, melden meerdere beheerders. Dat nummer, 0800-9009, is niet bereikbaar. Onder andere Stedin, Enexis en Westland Infra geven klanten een alternatief nummer waarop de bedrijven bereikbaar zijn voor vragen over gas- of stroomstoringen. Maar ook hier wordt verwezen naar noodnummer 112 wanneer er gevaar is of gevaar vermoedt wordt.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De hekken rond het World Forum zijn in de nacht van donderdag op vrijdag gesloten. Het gebied is niet meer toegankelijk voor de buitenwereld. Volgende week wordt er de NAVO-top gehouden.
21 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Vanaf komende maandag 13.00 uur kunnen mensen een plek reserveren om het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging (CABR) digitaal te doorzoeken in de studiezaal van het Nationaal Archief (NA). Op 1 juli nemen de eerste mensen plaats achter een van de vijf beveiligde computers om het beladen oorlogsarchief te bekijken.
1 uur geledenHOOFDDORP (ANP) - Haarlemmermeer zet extra bewakingscamera's in om de wegen van Schiphol richting Den Haag in de gaten te houden tijdens de NAVO-top. De gemeente noemt het "aannemelijk dat er potentieel verstorende acties zullen plaatsvinden op de route tussen Schiphol en Den Haag".
9 uur geledenNIEUW-BEIJERLAND (ANP) - Een motorrijder is donderdagavond om het leven gekomen door een aanrijding met een auto op de Schutskooi in Nieuw-Beijerland. Het slachtoffer is 19 jaar en komt uit Klaaswaal, meldt de politie.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De ANWB verwacht dat het de komende dagen veel drukker wordt bij de Wegenwacht door het warme weer. Hoge temperaturen zorgen volgens de ANWB vaak voor technische problemen aan auto's, zoals startproblemen en problemen met de accu. De ANWB zet extra mensen in.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ook het lichaam van de 83-jarige Paul Klapper is gevonden in Frankrijk, bevestigt Namens de Familie. Eerder donderdag werd bekend dat het lichaam van zijn partner Gerda Klapper woensdag in Frankrijk was gevonden, het lichaam van Paul is donderdag gevonden. Het echtpaar uit Alphen aan den Rijn was al een paar dagen vermist.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Militairen van de Luchtmobiele Brigade in Irak kunnen door de oorlog tussen Israƫl en Iran het land niet verlaten. Zij zijn daar voor de beveiliging van de NAVO-missie. De Nederlandse bijdrage duurt tot eind deze maand, maar een deel van de militairen zou nu al vertrekken. Zij gaan nu voorlopig door met hun werkzaamheden.
13 uur geleden