Politie zoekt vermiste baby Tuana uit Maastricht
MAASTRICHT (ANP) - De politie in Maastricht is op zoek naar een baby van drie maanden oud die sinds 22 oktober wordt vermist.
Het meisje, Tuana Remmers, moet op bevel van de rechtbank uit huis worden geplaatst. Op 22 oktober werd er aangifte gedaan van vermissing.
De politie begon een onderzoek naar de verblijfplaats en roept nu de hulp in van het publiek. De politie maakt zich ernstige zorgen om het welzijn van de baby. De politie vraagt mensen contact op te nemen als ze weten waar het kindje is. "Snel en gericht handelen is genoodzaakt", stelt de politie.
De politie kan geen nadere mededelingen doen. Een woordvoerster kon niet zeggen wie de vermissing had gemeld. Ook is niet duidelijk waar de ouders zijn. "Onze eerste prioriteit is om nu zo snel mogelijk het kindje vinden", aldus de woordvoerster.
Volgens het AD verblijft de baby in Turkije bij familie van de huidige vriend van de moeder. "Mijn meisje wordt perfect verzorgd. Ze is helemaal niet in gevaar", laat de moeder aan het AD weten. De politie kan niet bevestigen dat het kind inderdaad in Turkije zit. "Het kind wordt vermist. Als de moeder overtuigd is dat het veilig in Turkije is, laat ze dan contact met ons opnemen", aldus een woordvoerster.
Meer uit Binnenland
RUCPHEN (ANP) - De PVV gaat mogelijk ook in de Brabantse gemeente Rucphen meebesturen. De partij zegt in gesprek te zijn over deelname aan een nieuw college van burgemeester en wethouders en dat "als een belangrijke stap én als waardering voor onze inspanningen" te beschouwen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Meerdere revalidatiecentra laten donderdag weten getroffen te zijn door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Ook de Van der Hoeven Kliniek, een centrum voor klinische forensische psychiatrie, geeft aan dat er patiëntgegevens zijn gestolen. "We staan continu in contact met ChipSoft. Zodra er meer informatie is, horen we dit direct van hen", aldus de tbs-kliniek.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Zo'n honderd mensen lopen donderdagavond een mars van Utrecht Centraal naar het Domplein voor de slachtoffers van de Israëlische aanvallen op Libanon. Op het Domplein wordt een wake gehouden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hackers hebben bij de aanval op ChipSoft, een belangrijk softwarebedrijf voor de zorg, patiëntgegevens gestolen, waaronder medische gegevens. Dat laat het bedrijf donderdag weten.
8 uur geledenASSEN (ANP) - De advocaten van de 37-jarige Douglas Chesley W. hebben de rechtbank in Assen donderdag gevraagd akkoord te gaan met procesafspraken. W. is een van de verdachten in de zaak over de roof van Roemeense kunstschatten uit het Drents Museum. Hij heeft de afspraken met het Openbaar Ministerie gemaakt.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - De Roemeense kunstschatten die begin 2025 werden gestolen uit het Drents Museum in Assen zullen snel weer te zien zijn in Roemenië. Het Roemeense ministerie van Cultuur heeft aangekondigd dat de gouden helm van Cotofenesti en de twee Dacische armbanden dinsdag worden gepresenteerd in het Nationaal Historisch Museum in Boekarest.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rotterdam Airport en Eindhoven Airport hebben toch natuurvergunningen nodig, heeft de rechter bepaald. Het kabinet vond enkele jaren geleden dat dat niet nodig was, maar natuurorganisaties en omwonenden hebben dat aangevochten.
13 uur geleden