
Politie zoekt naar surfplank van vermiste surfer
SCHEVENINGEN (ANP) - De politie is op zoek naar de surfplank van de 23-jarige vermiste man uit Delft, die maandag samen met vier anderen om het leven kwam bij het surfdrama in de Noordzee voor de kust van Scheveningen. De hulp van het publiek is ingeroepen om uit te kijken naar de surfplank.
De politie denkt dat de locatie van de surfplank nieuwe aanwijzingen kan geven over de plek waar de vermiste surfer zich mogelijk kan bevinden. Daarnaast is het voor de familie van groot belang deze surfplank te vinden, zo meldt de politie zondag.
De vijf surfers kwamen maandagavond om toen ze in de problemen kwamen in de Noordzee. Een 30-jarige en 38-jarige man uit Den Haag bezweken maandagavond aan hun verwondingen toen ze op de kant waren gehaald. De lichamen van een 24-jarige man uit Den Haag en een 22-jarige man uit Delft zijn dinsdag geborgen.
Intensief
De afgelopen dagen is intensief gespeurd naar het laatste slachtoffer, de man uit Delft.
Er is een oproep gedaan aan alle (professionele) gebruikers van de Noordzee om extra op te letten en snel te melden zodra zij iets waarnemen.
Meer uit Binnenland
OLDAMBT (ANP) - Een inwoonster van Finsterwolde (gemeente Oldambt) is een inzameling begonnen voor de uitvaart van Jeffrey en Emma. Op crowdfundingssite GoFundMe schrijft ze dat ze toestemming heeft van de familie van de kinderen.
47 minuten geledenHOOFDDORP (ANP) - Na een steekincident in een woning aan de Fanny Blankers-Koenlaan in Hoofddorp zijn twee personen om het leven gekomen. Twee agenten raakten gewond, meldt de politie.
53 minuten geledenWINSCHOTEN (ANP) - Bij de plek in Winschoten waar de auto met Emma (8), Jeffrey (10) en hun vader (67) in het water is gevonden, leggen mensen geëmotioneerd bloemen, knuffels en kaarsen neer. Een vrouw die de vader nog kende uit haar vorige woonplaats Beerta, noemt de gebeurtenis "een klap voor de gemeente Oldambt". Ze "kon niet anders" dan nu een bos bloemen brengen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Steeds meer Nederlandse gemeenten veroordelen de Israëlische aanvallen op de Gazastrook. Zo spreekt Gouda woensdag van "immens menselijk leed" in het gebied. De Zuid-Hollandse stad wil dat het kabinet alles doet "om het buitensporig geweld in Gaza te stoppen en de noodhulp zo snel mogelijk op gang te brengen".
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De namen van verdachten in 867 zaken zijn verkeerd geregistreerd, waardoor daders mogelijk hun straf kunnen ontlopen of onschuldige burgers worden veroordeeld. Dat meldt de Algemene Rekenkamer in het jaarlijkse verantwoordingsonderzoek, op basis van cijfers van de Justitiële Informatiedienst (Justid).
2 uur geledenWINSCHOTEN (ANP) - De lichamen van de vermiste kinderen Jeffrey en Emma en hun vader zijn gevonden in de auto die dinsdagavond in het water is aangetroffen bij Winschoten. Dat meldt Namens de Familie op basis van een bevestiging van de politie.
2 uur geledenHOOFDDORP (ANP) - Voor de woning aan de Fanny Blankers-Koenlaan in Hoofddorp waar eerder op de ochtend een steekincident was, zijn zwarte schermen geplaatst. Dat ziet een ANP-verslaggever ter plaatse. Volgens de politie zijn er meerdere slachtoffers, onder wie een agent. Meer wil de politie daar nog niet over kwijt. "Zodra we meer kunnen melden, zullen we dat doen", zegt een woordvoerster.
2 uur geleden