Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie zoekt mannen en vrouw voor fatale steekpartij Nijmegen

Politie zoekt mannen en vrouw voor fatale steekpartij Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - De politie is op zoek naar drie verdachten die te maken hebben met een dodelijke steekpartij in Nijmegen afgelopen zondagavond. Het gaat om twee mannen en een vrouw. Bij de steekpartij overleed een 38-jarige man uit Arnhem. Een 61-jarige man uit Oosterbeek raakte gewond.

Aan de steekpartij ging een vechtpartij vooraf. Die ruzie, rond 19.15 uur op de Couwenbergstraat in de wijk Hatert, was tussen drie mannen die op straat liepen en een man en een vrouw in een auto. "Even na het ontstaan van de vechtpartij kwam er nog een man aan, die zich bij de man en de vrouw voegde. Er werden over en weer klappen uitgedeeld", zo meldt de politie.

Het conflict verplaatste zich over straat en eindigde met het steekincident. Daarna vluchtten de twee mannen en vrouw in de auto richting de Blankenborgstraat. Het zou gaan om een kleine, donkere auto, vermoedelijk een Volkswagen.

Oproep aan getuigen

De twee mannen die samen met het 38-jarige slachtoffer waren, de 61-jarige man die gewond raakte en een andere 34-jarige man, zijn aangehouden "omdat er over en weer mishandelingen zijn gepleegd". Zij worden niet verdacht van het neersteken, aldus de politie.

De politie doet verder onderzoek naar de vecht- en steekpartij en vraagt getuigen zich te melden.

Meer uit Binnenland

Asielzoekers moeten COA met wachtgeld betalen voor eigen opvang

DEN HAAG (ANP) - Asielzoekers die geld hebben gekregen omdat de IND te lang doet over het beslissen over hun asielaanvraag, moeten dat boven een bepaalde grens inleveren om mee te betalen aan hun opvang. Dat heeft de Raad van State (RvS) woensdag besloten, in lijn met de werkwijze van opvangorgaan COA.

24 minuten geleden
Gemeente: veel schade aan panden en auto's na explosie Vlissingen

VLISSINGEN (ANP) - De schade na een explosie en daaropvolgende brand dinsdagavond in een wooncomplex in Vlissingen (Zeeland) is groot. Dat meldt de gemeente. Het complex aan de Schutterijstraat, maar ook omliggende panden en auto's hebben veel schade opgelopen door de klap en de grote uitslaande brand.

31 minuten geleden
Winter tot nu toe zonniger en kouder dan normaal

HOUTEN (ANP) - De winter is tot dusver een halve graad kouder dan gebruikelijk, meldt Weeronline. In de eerste helft van de meteorologische winter was de gemiddelde temperatuur in De Bilt 3,6 graden, normaal is dat 4,1 graden.

3 uur geleden
Pararius ziet minder huurwoningen terwijl prijzen blijven stijgen

ROTTERDAM (ANP) - De huurmarkt in de vrije sector bleef ook in het vierde kwartaal van 2025 "structureel krap", melden woningplatformen Huurwoningen.nl en Pararius. De prijs ging omhoog naar gemiddeld 1838 euro per maand en er verdwenen meer huurwoningen van de markt dan erbij kwamen. Beschikbare woningen stonden minder lang online; het scheelt een dag vergeleken met hetzelfde kwartaal een jaar eerder.

7 uur geleden
Steeds grotere rol AI bij plannen van vakanties

DEN HAAG (ANP) - Steeds meer Nederlanders gebruiken AI-tools bij het plannen van hun vakantie, zo blijkt uit de zogenoemde vakantiemonitor van de ANWB. Kunstmatige hulpmiddelen zoals ChatGPT en Gemini worden niet alleen ingezet om inspiratie op te doen, maar ook om reisschema's samen te stellen, een passende bestemming te vinden en activiteiten te plannen. Zowel vooraf als tijdens de reis. Van alle Nederlanders gebruikt ruim 34 procent zo'n tool daarvoor.

7 uur geleden
Meerdere gewonden door explosie en brand in Vlissingen

VLISSINGEN (ANP) - Bij de brand die dinsdagavond laat uitbrak na een explosie in een wooncomplex in de Schutterijstraat in Vlissingen, zijn meerdere gewonden gevallen, meldt de veiligheidsregio. Zij zijn overgedragen aan het ambulancepersoneel. Om hoeveel personen het gaat, is niet bekend. De brand is inmiddels geblust.

10 uur geleden
Vier arrestaties bij Iraanse ambassade na gooien met stenen

DEN HAAG (ANP) - Bij de Iraanse ambassade in Den Haag zijn dinsdagavond vier mensen aangehouden. Ze gooiden met stenen naar de ambassade en probeerden het hek bij het gebouw over te klimmen, bevestigt de politie berichtgeving van 112-website Regio15.

12 uur geleden