Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie zoekt in Kralingse Bos verder naar vermiste Marjolein

Politie zoekt in Kralingse Bos verder naar vermiste Marjolein

ROTTERDAM (ANP) - De politie zoekt maandag in het Kralingse Bos in Rotterdam verder naar de vermiste Marjolein (38), meldt een woordvoerster. Samen met veteranen-zoekteams zocht de politie ook dit weekend naar de vrouw, die sinds donderdag vermist is en over wie de politie zich zorgen maakt.

In het Kralingse Bos wordt gezocht met onder meer duikers. In het bos ligt een grote plas. Hoelang de actie maandag doorgaat, weet de woordvoerster niet. De politie deelde eerder foto's van de vrouw, die een witte huidskleur, blond haar en een slank postuur zou hebben en een donkergroene jas droeg op het moment van haar vermissing. Ze werd donderdagmiddag voor zover bekend voor het laatst gezien om 14.14 uur aan de Soetendaalsekade in Rotterdam. De politie heeft mensen in de wijk Hillegersberg gevraagd om bijvoorbeeld beelden van hun deurbelcamera te bekijken voor een spoor van Marjolein.

De politie kreeg afgelopen dagen meerdere tips binnen, maar volgens de woordvoerster nog niet "de gouden tip". Wat de reden is om in het Kralingse Bos te zoeken, maakt de woordvoerster niet duidelijk. Het bos ligt op loopafstand van de Soetendaalsekade. Op sociale media en ook in reguliere media deelt familie van Marjolein informatie over de vermissing.

Meer uit Binnenland

Brand in discotheek Saasveld, 3000 mensen geëvacueerd

SAASVELD (ANP) - In discotheek Bruins in het Overijsselse Saasveld is in de nacht van zondag op maandag brand uitgebroken. Er waren zo'n 3000 mensen aanwezig in de discotheek, meldt de brandweer Twente.

7 minuten geleden
Bijna 700 vrijwilligers bij zoektocht naar vermiste tiener Milan

HEEMSKERK (ANP) - In de zoektocht naar de vermiste 16-jarige Milan hebben 673 mensen zich aangemeld om te helpen, meldt Coördinatie Platform Vermissing op Facebook. De vrijwilligers doorzochten 135 kleinere gebieden. "Helaas heeft de zoekactie tot nu toe nog geen resultaat opgeleverd", aldus het bericht.

4 uur geleden
Weer recordaantal Tikkies gestuurd, ook hoogste totaalbedrag ooit

AMSTERDAM (ANP) - Nederlanders hebben dit jaar opnieuw een recordaantal Tikkies gestuurd. Ook het gevraagde totaalbedrag lag nog nooit zo hoog als in 2025. Daarmee heeft de betaalapp het oude record van vorig jaar verbroken. Dit meldt ABN AMRO, de eigenaar van Tikkie.

4 uur geleden
Afscheidsaankondiging Frits Spits Radiomoment van het Jaar 2025

HILVERSUM (ANP) - De afscheidsaankondiging van Frits Spits in De Taalstaat is verkozen tot het Radiomoment van het jaar 2025. Dat werd zondagmiddag bekendgemaakt in een speciale uitzending van het Omroep MAX-radioprogramma De Perstribune op NPO Radio 1.

13 uur geleden
Geen aanhoudingen na ongeregeldheden Amsterdamse wijk Floradorp

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft niemand aangehouden na de urenlange ongeregeldheden zaterdagavond in de Amsterdamse wijk Floradorp. Dat zegt een woordvoerder zondag. "We hebben in Floradorp inzet gedaan om de brandweer zo veilig mogelijk hun werk te laten doen", aldus de zegsvrouw.

16 uur geleden
Januari voor het eerst in vijf jaar mogelijk kouder dan normaal

HOUTEN (ANP) - De eerste helft van januari wordt het iets kouder dan de gemiddelde dagtemperatuur van 6 graden, voorspelt Weeronline. De tweede helft van de maand is nog onzeker, maar volgens de voorspeller is de kans groot dat de hele maand kouder verloopt dan gemiddeld in de afgelopen dertig jaar. Dat zou dan voor het eerst sinds 2021 zijn.

17 uur geleden
Twee derde van Nederlanders eens met landelijk vuurwerkverbod

DEN HAAG (ANP) - Twee derde van de Nederlanders is voor een landelijk vuurwerkverbod. Dat komt naar voren uit een enquête van Kieskompas en het ANP die meer dan 56.000 Nederlanders hebben ingevuld. Een op de tien Nederlanders heeft geen uitgesproken mening.

21 uur geleden