Politie zoekt in Kralingse Bos verder naar vermiste Marjolein
ROTTERDAM (ANP) - De politie zoekt maandag in het Kralingse Bos in Rotterdam verder naar de vermiste Marjolein (38), meldt een woordvoerster. Samen met veteranen-zoekteams zocht de politie ook dit weekend naar de vrouw, die sinds donderdag vermist is en over wie de politie zich zorgen maakt.
In het Kralingse Bos wordt gezocht met onder meer duikers. In het bos ligt een grote plas. Hoelang de actie maandag doorgaat, weet de woordvoerster niet. De politie deelde eerder foto's van de vrouw, die een witte huidskleur, blond haar en een slank postuur zou hebben en een donkergroene jas droeg op het moment van haar vermissing. Ze werd donderdagmiddag voor zover bekend voor het laatst gezien om 14.14 uur aan de Soetendaalsekade in Rotterdam. De politie heeft mensen in de wijk Hillegersberg gevraagd om bijvoorbeeld beelden van hun deurbelcamera te bekijken voor een spoor van Marjolein.
De politie kreeg afgelopen dagen meerdere tips binnen, maar volgens de woordvoerster nog niet "de gouden tip". Wat de reden is om in het Kralingse Bos te zoeken, maakt de woordvoerster niet duidelijk. Het bos ligt op loopafstand van de Soetendaalsekade. Op sociale media en ook in reguliere media deelt familie van Marjolein informatie over de vermissing.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De Nationale Politie heeft de kritische blik van Bits of Freedom gebruikt om de werkwijze aan te passen. Dat zei plaatsvervangend korpschef Wilbert Paulissen in een videoboodschap bij de uitreiking van de Big Brother Awards, de 'prijs' voor de grootste privacyschenders van 2025.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Belastingdienst belooft algoritmes op een meer verantwoorde manier toe te passen, na hiervoor te zijn berispt met een Big Brother Award. Maar de organisatie kan volgens een woordvoerder niet zonder algoritmes om miljarden euro's aan belastinginkomsten te kunnen controleren. "Wij gebruiken algoritmes en zullen die blijven gebruiken."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Om te komen tot gezonde en schimmelvrije woningen voor alle Amsterdammers, is steun van het Rijk nodig. Dat schrijft woonwethouder Zita Pels aan de gemeenteraad.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De 39-jarige Bob ter H., die wordt verdacht van het bedreigen van zanger Douwe Bob, is opnieuw opgepakt. De man was in afwachting van zijn strafzaak vrijgelaten, maar heeft de voorwaarden die daaraan waren verbonden overtreden. Dat bevestigt zijn advocaat Willem van Vliet na berichtgeving door het AD.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vier van de vijf verdachten in een groot proces dat draait om een groep vermeende soevereinen, mogen de inhoudelijke behandeling van de strafzaak in vrijheid afwachten. Dat heeft de rechtbank in Leeuwarden aan het einde van de derde inleidende zitting laten weten, waarna applaus in de zittingszaal klonk.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een 31-jarige Amsterdammer is dinsdag aangehouden voor het versturen van drugs via de post. Zijn voorarrest is vrijdag verlengd met twee weken, meldt het Openbaar Ministerie. De man zou zeker acht pakketten met in totaal ruim drie kilo harddrugs hebben verstuurd.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Demissionair staatssecretaris Judith Tielen (Jeugd) adviseert ouders en organisaties om kinderen voorlopig niet met speelzand te laten spelen, omdat er mogelijk te veel asbest in zit. In een brief aan de Tweede Kamer schrijft de VVD-bewindsvrouw dat ze een advies van meerdere deskundigen en de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit onderschrijft.
13 uur geleden