Politie zoekt in Kralingse Bos verder naar vermiste Marjolein
ROTTERDAM (ANP) - De politie zoekt maandag in het Kralingse Bos in Rotterdam verder naar de vermiste Marjolein (38), meldt een woordvoerster. Samen met veteranen-zoekteams zocht de politie ook dit weekend naar de vrouw, die sinds donderdag vermist is en over wie de politie zich zorgen maakt.
In het Kralingse Bos wordt gezocht met onder meer duikers. In het bos ligt een grote plas. Hoelang de actie maandag doorgaat, weet de woordvoerster niet. De politie deelde eerder foto's van de vrouw, die een witte huidskleur, blond haar en een slank postuur zou hebben en een donkergroene jas droeg op het moment van haar vermissing. Ze werd donderdagmiddag voor zover bekend voor het laatst gezien om 14.14 uur aan de Soetendaalsekade in Rotterdam. De politie heeft mensen in de wijk Hillegersberg gevraagd om bijvoorbeeld beelden van hun deurbelcamera te bekijken voor een spoor van Marjolein.
De politie kreeg afgelopen dagen meerdere tips binnen, maar volgens de woordvoerster nog niet "de gouden tip". Wat de reden is om in het Kralingse Bos te zoeken, maakt de woordvoerster niet duidelijk. Het bos ligt op loopafstand van de Soetendaalsekade. Op sociale media en ook in reguliere media deelt familie van Marjolein informatie over de vermissing.
Meer uit Binnenland
DEN BOSCH (ANP) - In Den Bosch werd maandagavond gedemonstreerd op de Beverspijken, op een bedrijventerrein waar een toekomstig azc moet komen. Het was het derde protest daar in een week tijd.
1 uur geledenNOARDBURGUM (ANP) - Drie van de acht verdachten die afgelopen weekend zijn aangehouden na een steekpartij in het Friese dorp Noardburgum zijn vrijgelaten. Het gaat om een 18-jarige vrouw uit de gemeente Westerwolde en twee meisjes uit Franeker en Leeuwarden, meldt de politie. Ze blijven net als de vijf die nog vastzitten verdachten in het onderzoek.
3 uur geledenVENLO (ANP) - De burgemeester van Venlo, Antoin Scholten, is "geschokt" door het nieuws dat een meisje is doodgestoken in Blerick, dat in de gemeente Venlo ligt. De burgemeester zal "zich vanzelfsprekend blijvend laten informeren door de politie", zo staat in een schriftelijke reactie. "Inhoudelijk zal de burgemeester niet op de zaak ingaan zolang het onderzoek door politie nog loopt."
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) waarschuwt voor vijf libidoverhogende middelen. Het gaat om LibiForMe, Mr Stiff (in vloeibare vorm en als capsules), Night Longer Mixed Herbal Blend en Ayibogan Natural.
6 uur geledenDOKKUM (ANP) - Bij de gemeente Noardeast-Fryslân zijn tot nu toe drie demonstraties aangemeld rond Koningsdag. Dat meldt een woordvoerder van de Friese gemeente waar Dokkum onder valt, de stad waar koning Willem-Alexander en zijn familie maandag Koningsdag vieren. Demonstraties die vooraf zijn aangemeld, krijgen een vak toegewezen aan de route, "binnen hoor- en zichtafstand van de koninklijke familie", laat de woordvoerder weten.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Energiebedrijven zijn positief over de energiemaatregelen die het kabinet heeft aangekondigd. "Het kabinet houdt hiermee regie. Het is goed dat veel maatregelen in het teken staan van verduurzaming, en daarmee ook onze strategische autonomie", zegt branchekoepel Energie-Nederland.
6 uur geledenZOETERMEER (ANP) - De transportsector vindt het steunpakket vanuit de overheid vanwege de hoge brandstofprijzen "ernstig tekortschieten". Als reactie op de dure diesel gaat per 1 juli voor een periode van zes maanden de wegenbelasting voor vrachtwagens omlaag. "De geboden verlichting staat in geen verhouding tot de dagelijkse kostenexplosie waarmee transportbedrijven worden geconfronteerd", reageert branchevereniging Transport en Logistiek Nederland (TLN).
6 uur geleden