Politie zoekt in Kralingse Bos verder naar vermiste Marjolein
ROTTERDAM (ANP) - De politie zoekt maandag in het Kralingse Bos in Rotterdam verder naar de vermiste Marjolein (38), meldt een woordvoerster. Samen met veteranen-zoekteams zocht de politie ook dit weekend naar de vrouw, die sinds donderdag vermist is en over wie de politie zich zorgen maakt.
In het Kralingse Bos wordt gezocht met onder meer duikers. In het bos ligt een grote plas. Hoelang de actie maandag doorgaat, weet de woordvoerster niet. De politie deelde eerder foto's van de vrouw, die een witte huidskleur, blond haar en een slank postuur zou hebben en een donkergroene jas droeg op het moment van haar vermissing. Ze werd donderdagmiddag voor zover bekend voor het laatst gezien om 14.14 uur aan de Soetendaalsekade in Rotterdam. De politie heeft mensen in de wijk Hillegersberg gevraagd om bijvoorbeeld beelden van hun deurbelcamera te bekijken voor een spoor van Marjolein.
De politie kreeg afgelopen dagen meerdere tips binnen, maar volgens de woordvoerster nog niet "de gouden tip". Wat de reden is om in het Kralingse Bos te zoeken, maakt de woordvoerster niet duidelijk. Het bos ligt op loopafstand van de Soetendaalsekade. Op sociale media en ook in reguliere media deelt familie van Marjolein informatie over de vermissing.
Meer uit Binnenland
ACCRA (ANP) - Justitieminister Foort van Oosten heeft het Nederlandse verzoek om Jos Leijdekkers uit te leveren opnieuw "duidelijk overgebracht" aan de Sierra Leoonse minister van Binnenlandse Zaken, Morie Lengor. Dat deed de demissionaire VVD-minister op een topoverleg over drugscriminaliteit in Ghana, zei hij in een telefoongesprek tegen het ANP. "Nederland laat dit onderwerp niet los."
1 uur geledenLELYSTAD (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag bij de rechtbank in Lelystad celstraffen tot 25 jaar geëist tegen de drie verdachten van de moord op de 18-jarige Ryan Al Najjar. Het gaat om haar vader (53) en twee broers (23 en 25).
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - NRC rectificeert de berichtgeving over voormalig D66-informateur Hans Wijers. De krant zegt niet in te kunnen staan voor de totstandkoming van het artikel waarin de krant beweerde dat Wijers VVD-leider Dilan Yeşilgöz een leugenaar had genoemd. De onderbouwing van dit verwijt is volgens hoofdredacteur Patricia Veldhuis niet meer houdbaar.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Een groep prominente Afro-Surinamers eist dat koning Willem-Alexander en koningin Máxima een krans leggen bij het standbeeld van Kwakoe, het slavernijmonument in Paramaribo. Het koningspaar brengt volgende week een staatsbezoek aan Suriname. Een bezoek aan Kwakoe is vooralsnog niet opgenomen in het programma.
6 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De politie heeft donderdagochtend een persoon aangehouden op verdenking van doodsbedreiging van de schrijfster en columniste Lale Gül. Dit laat Gül weten aan het ANP. De politie Midden-Nederland zegt hier geen uitspraken over te doen.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Het ziekenhuis Rijnstate in Arnhem treft een schikking met de mensen die in het verleden gedupeerd zijn door verkeerd gebruik van sperma in een vruchtbaarheidskliniek. Het ziekenhuis bevestigt de overeenkomst vrijdag naar aanleiding van berichtgeving in het programma Pointer van KRO-NCRV.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De deskundigengroep dierziekten, die het ministerie van Landbouw adviseert over vogelgriep, maakt zich "veel zorgen" over de huidige stand van de vogelgriep in Nederland. Dat zegt Arjan Stegeman, hoogleraar Gezondheid van Landbouwhuisdieren van de Universiteit Utrecht en voorzitter van de deskundigengroep. Stegeman waarschuwt ook dat de huidige methode om vogelgriep te bestrijden verouderd is.
7 uur geleden