Politie zoekt geen verdachte voor dodelijke steekpartij Cuijk
CUIJK (ANP) - De politie is niet op zoek naar een verdachte voor de dodelijke steekpartij waardoor de bewoners van een woning in Cuijk woensdag omkwamen. "We kunnen het natuurlijk niet 100 procent uitsluiten, maar op dit moment zijn er geen aanwijzingen voor betrokkenheid van een derde partij bij het steekincident", aldus een politiewoordvoerder. Waarom de steekpartij plaatsvond wordt nog onderzocht.
De bewoners waren een 75-jarige vrouw en een 73-jarige man. De politie kreeg rond 20.00 uur melding van het steekincident op de Korhoenderveld, waarna er veel politie in de straat was. Ook werd een traumahelikopter opgeroepen.
Diezelfde avond was er ook een 13-jarig meisje vermist in de Brabantse plaats. Zij werd woensdagavond gevonden. Volgens een woordvoerder van de politie hebben beide zaken niets met elkaar te maken.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De familie van de twee jonge vrouwen die afgelopen donderdag overleden na een ongeval op de Haagse Bezuidenhoutseweg, noemt het "onbeschrijflijk oneerlijk en niet te bevatten dat zij er ineens niet meer zijn". De vrouwen "zijn op een tragische manier overleden op een dag die feestelijk had moeten zijn", schrijven zij in een verklaring van de organisatie Namens de Familie.
38 minuten geledenVOLKEL (ANP) - De Koninklijke Luchtmacht heeft twee gevechtsvliegtuigen laten opstijgen vanaf de militaire vliegbasis in Volkel.
1 uur geledenVUGHT (ANP) - De PI Vught is van plan aangifte te doen, nadat vrijdag op een afdeling van het Penitentiair Psychiatrisch Centrum (PPC) drie medewerkers werden gegijzeld door een gedetineerde. Dit meldt de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) zaterdag.
23 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Marco Borsato treedt het komende jaar niet op. Dat laat zijn management zaterdag weten aan het ANP, in reactie op de uitnodiging die André Rieu de zanger deed.
1 dag geledenHILVERSUM (ANP) - Erik de Zwart onderzoekt de mogelijkheden voor een digitaal televisiekanaal over treinen. Dat laat hij zaterdag aan het ANP weten. De Zwart voert hierover op dit moment gesprekken met kabelaars als Ziggo en KPN. Volgens de mediaondernemer blijkt uit een representatief onderzoek dat hij heeft gedaan dat twee op de drie Nederlanders hier interesse voor zouden hebben.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - Demissionair minister Gouke Moes (OCW) heeft vrijdag telefonisch gesproken met cabaretier Niels van der Laan over de doodsbedreigingen aan zijn adres. Dat laat een woordvoerder van Van der Laan zaterdag aan het ANP weten. Het was een "privégesprek" waarover zij verder geen details deelt.
1 dag geledenERMELO (ANP) - Een tweede persoon is overleden na een eenzijdig verkeersongeval in het Gelderse Ermelo. Het gaat om een 26-jarige man uit de gemeente Nunspeet, meldt de politie. De slachtoffers reden rond 20.50 uur op vrijdagavond tegen een boom aan, waarna de auto in brand vloog.
1 dag geleden