Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie wil op geslacht na niets kwijt over verdachten Tarwekamp

Politie wil op geslacht na niets kwijt over verdachten Tarwekamp

DEN HAAG (ANP) - De politie wil weinig informatie delen over de drie verdachten die maandagavond zijn aangehouden in verband met de explosies aan de Tarwekamp in Den Haag. Tijdens een persmoment op het hoofdbureau van de politie in Den Haag, is het enige wat wordt gedeeld dat het om drie mannen gaat. Over hun leeftijd, woonplaats en reden van betrokkenheid wil politiechef Karin Krukkert van eenheid Den Haag niets zeggen in verband met het lopende onderzoek.

De verdachten werden maandagavond laat aangehouden, iets voor middernacht. "Ik wil niet vertellen waar ze zijn aangehouden", aldus Krukkert. "Misschien dat dit in de loop van het onderzoek bekend kan worden, maar daar doe ik nu geen uitspraken over." De verdachten zitten in volledige beperkingen en kunnen dus alleen met hun advocaat contact hebben. Zij worden "later deze week" voorgeleid aan de rechter-commissaris in Den Haag. Nieuwe aanhoudingen worden niet uitgesloten.

De politie meldde meerdere auto's in beslag te hebben genomen, maar ook hierover volgt geen verdere informatie. "Ik kan op dit moment geen uitspraak doen over de reden dat deze voertuigen in beslag zijn genomen", aldus Krukkert. De politie heeft "natuurlijk wel beelden, maar ik laat het aan mijn opsporingsteam wat wel en niet getoond wordt". Vooralsnog betekent dit dat er geen beelden worden gedeeld.

Meer uit Binnenland

Zo'n 200 mensen bij solidariteitsmars voor Iran in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Op de Dam in Amsterdam hebben een kleine tweehonderd mensen zich verzameld voor een solidariteitsmars voor Iraniërs onder de naam 'United voor freedom'. De betogers, Joden en Iraniërs, willen zich solidair tonen met het Iraanse volk en zich uitspreken tegen het islamitische regime. Vanaf de Dam lopen ze rond 17.00 uur naar het Amerikaanse consulaat op het Museumplein.

3 minuten geleden
Tientallen mensen demonstreren tegen Iraans regime in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ongeveer honderd mensen hebben woensdagmiddag aan de Koekamp in Den Haag gedemonstreerd tegen het Iraanse regime. De demonstranten droegen de voormalige vlag van Iran, uit de tijd van de sjah. Ook hadden ze foto's bij zich van de voormalige kroonprins Reza Pahlavi. Hij moet de leider van Iran worden, zei een demonstrant tegen een verslaggever van het ANP.

20 minuten geleden
Politie zoekt verdachte van schietincident in woning Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - De politie is op zoek naar een verdachte van een schietincident in Eindhoven, meldt een politiewoordvoerder. De man was in een woning aan het Stationsplein waar woensdag is geschoten.

1 uur geleden
Man vast voor mishandeling cabaretier Franciscus in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft dinsdag in Den Helder een verdachte aangehouden voor betrokkenheid bij de mishandeling van cabaretier Fabian Franciscus in 2024. Het gaat om een 41-jarige man uit Den Helder, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving hierover van het Noordhollands Dagblad.

2 uur geleden
Ido Abram vertrekt als artistiek directeur van NFF

UTRECHT (ANP) - Het Nederlands Film Festival (NFF) neemt per 1 maart afscheid van artistiek directeur en bestuurder Ido Abram. Marjolijn Bronkhuyzen vormt dan als algemeen directeur en bestuurder in haar eentje de directie van het filmfestival. Dat maakte het NFF woensdag bekend. Volgens het festival is het besluit genomen door het wegvallen van de subsidie van de gemeente Utrecht en de aanhoudende kostenstijgingen.

2 uur geleden
NS: vrijdag weer normale dienstregeling na week van vertragingen

UTRECHT (ANP) - De NS verwacht vrijdag weer de normale treindienstregeling te rijden, meldt een woordvoerder. Eerder was op de reisplanner te zien dat dit donderdagavond weer het geval zou zijn op de meeste trajecten waar nu nog minder treinen rijden. De NS zegt dat de vertraging komt doordat er minder treinen beschikbaar zijn door het winterse weer van vorige week.

4 uur geleden
Thema van Koningsspelen is Iedereen Plezier

DEN HAAG (ANP) - Het thema van de Koningsspelen van dit jaar is Iedereen Plezier. Dat werd woensdag onthuld tijdens een kick-off op een basisschool in het Utrechtse Maarssen. Scholen die op 17 april mee willen doen aan de veertiende editie, kunnen zich vanaf nu inschrijven. Bij de aftrap waren onder anderen Zapp-presentatrice Britt Dekker, youtuber Job van Grafhorst (beter bekend als Dutchtuber) en Koningsspelen-initiatiefnemer Richard Krajicek aanwezig.

4 uur geleden