Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie werd beschoten tijdens fatale inval in woning Rotterdam

Politie werd beschoten tijdens fatale inval in woning Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Bij de politie-inval in de Rotterdamse wijk Kralingen in de nacht van vrijdag op zaterdag waarbij een dode viel, werd eerst op het arrestatieteam geschoten. Daarna schoten agenten terug, zo blijkt volgens de politie uit het voorlopige onderzoek. De Rijksrecherche onderzoekt de inval.

Bij de inval in de woning aan de Speelmanstraat kwam een man van 30 zonder vaste woon- of verblijfplaats om het leven. Een 27-jarige vrouw uit Rotterdam raakte gewond en ligt in het ziekenhuis. Een man van 29 zonder vaste woon- of verblijfplaats raakte ook gewond. Hij zit inmiddels vast. In het huis was ook een 52-jarige vrouw uit Rotterdam. Zij is aangehouden. Een agent werd ook geraakt, maar bleef ongedeerd.

De inval gebeurde in het kader van een onderzoek naar een man die maandag dood werd aangetroffen in een kelderboxgang aan de Clauskindereweg in Amsterdam. De 33-jarige man uit Amsterdam bleek te zijn doodgeschoten. Het lijkt er volgens een politiewoordvoerder op dat het een "kille liquidatie in het criminele milieu" is geweest. De politie verdenkt de overleden man en de gewonde 29-jarige man van betrokkenheid bij dat incident.

Vrijdagavond werd ook nog een 20-jarige man in Hoofddorp opgepakt, die mogelijk iets met de zaak te maken heeft.

Meer uit Binnenland

Weeronline: dodenherdenking en Bevrijdingsdag zijn fris en droog

HOUTEN (ANP) - Het warme en droge weer van de afgelopen dagen maakt in het weekend plaats voor fris en regenachtig lenteweer. Op zowel dodenherdenking als Bevrijdingsdag is het fris, met op maandag temperaturen tussen de 14 tot 16 graden. Op Bevrijdingsdag wordt het niet warmer dan 12 tot 16 graden.

9 minuten geleden
Natuurbrand Weert afgeschaald, minder brandweer aanwezig

WEERT (ANP) - De natuurbrand tussen Weert en Budel is nog steeds onder controle en is daarom afgeschaald. De brandweer is er nog wel bij, maar met minder eenheden, meldt de veiligheidsregio. Er kan nog worden ingegrepen als het nodig is.

7 uur geleden
Twee gewonden in Winschoten, mogelijk door steekincident

WINSCHOTEN (ANP) - In Winschoten zijn twee mensen gewond geraakt. Dat is waarschijnlijk het gevolg van een steekincident, maar dat kan een woordvoerder van de politie Groningen niet met zekerheid zeggen. Ook is er vermoedelijk geschoten.

7 uur geleden
Grootste gevaar lijkt geweken bij brand militair terrein 't Harde

'T HARDE (ANP) - Bij de natuurbrand op het militaire oefenterrein bij 't Harde lijkt het grootste gevaar te zijn geweken. Dat zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Noord- en Oost Gelderland. Alle civiele brandweereenheden gaan rond middernacht terug naar hun kazernes en dan neemt de brandweer van Defensie het over. Die is met meerdere voertuigen op het terrein om de situatie te monitoren en kleine oplaaiende vuurpluimpjes te blussen.

7 uur geleden
Inzet Evertsen niet verlengd, schip keert binnenkort terug

DEN HAAG (ANP) - De inzet van het luchtverdedigings- en commandofregat de Zr.Ms. Evertsen in het Middellandse Zeegebied wordt niet nogmaals verlengd, schrijven ministers Dilan Yeşilgöz (Defensie) en Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken) in een brief aan de Tweede Kamer. Het schip hielp daar een Frans vliegdekschip bij het beveiligen van de oostelijke Middellandse Zee, na Iraanse drone-aanvallen op Cyprus.

15 uur geleden
Brandweer blust meerdere nieuwe bosbranden

KOOTWIJK (ANP) - Op meerdere plekken zijn vrijdagmiddag natuurbranden uitgebroken. Zo woedden er onder meer bij de Gelderse plaatsen Kootwijk en Harderwijk twee bosbranden.

17 uur geleden
Natuurbrand bij Weert laait op door wind en warmte

WEERT (ANP) - De natuurbrand tussen Weert en Budel laait hier en daar weer op. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio komt dat door de wind en omdat de temperatuur stijgt. De vlammen bevinden zich binnen het gebied waar eerder brand was. "We bewaken de randen en verwachten niet dat het vuur zich uitbreidt", zegt hij.

19 uur geleden