Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie werd beschoten tijdens fatale inval in woning Rotterdam

Politie werd beschoten tijdens fatale inval in woning Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Bij de politie-inval in de Rotterdamse wijk Kralingen in de nacht van vrijdag op zaterdag waarbij een dode viel, werd eerst op het arrestatieteam geschoten. Daarna schoten agenten terug, zo blijkt volgens de politie uit het voorlopige onderzoek. De Rijksrecherche onderzoekt de inval.

Bij de inval in de woning aan de Speelmanstraat kwam een man van 30 zonder vaste woon- of verblijfplaats om het leven. Een 27-jarige vrouw uit Rotterdam raakte gewond en ligt in het ziekenhuis. Een man van 29 zonder vaste woon- of verblijfplaats raakte ook gewond. Hij zit inmiddels vast. In het huis was ook een 52-jarige vrouw uit Rotterdam. Zij is aangehouden. Een agent werd ook geraakt, maar bleef ongedeerd.

De inval gebeurde in het kader van een onderzoek naar een man die maandag dood werd aangetroffen in een kelderboxgang aan de Clauskindereweg in Amsterdam. De 33-jarige man uit Amsterdam bleek te zijn doodgeschoten. Het lijkt er volgens een politiewoordvoerder op dat het een "kille liquidatie in het criminele milieu" is geweest. De politie verdenkt de overleden man en de gewonde 29-jarige man van betrokkenheid bij dat incident.

Vrijdagavond werd ook nog een 20-jarige man in Hoofddorp opgepakt, die mogelijk iets met de zaak te maken heeft.

Meer uit Binnenland

KNMI waarschuwt voor gladheid in het noordoosten

DE BILT (ANP) - In het noordoosten van het land kan het vrijdagochtend glad zijn door sneeuwval en sneeuwresten. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de provincies Overijssel, Drenthe, Groningen, Friesland en voor de Waddeneilanden.

2 uur geleden
Politie: aanhouding omstreden evangelist De Wal onterecht

TILBURG (ANP) - De politie heeft de omstreden voorganger Tom de Wal eerder deze maand ten onrechte aangehouden. Dat heeft ze laten weten aan de evangelist die in Tilburg werd opgepakt. De 32-jarige Brabander spreekt zelf op sociale media van een overwinning.

5 uur geleden
NPO Radio 2-programma Aan De Slag! wint Gouden RadioRing

HILVERSUM (ANP) - Het NPO Radio 2-programma Aan De Slag! van AVROTROS heeft de Gouden RadioRing gewonnen. De show van presentator Bart Arens kreeg de meeste stemmen van de vijf genomineerde programma's. Het is de eerste keer dat de dj de belangrijkste radiopublieksprijs in de wacht sleept. Eerder donderdag won Arens tijdens het gala in Hilversum ook al de RadioRing voor populairste presentator.

6 uur geleden
Haagse scholingssite gehackt, data van burgers mogelijk gestolen

DEN HAAG (ANP) - Een hacker heeft ingebroken bij een onlinedienst van de gemeente Den Haag en enkele buurgemeenten voor mensen die zich willen laten omscholen of bijscholen. Door de hack bij Haaglanden Leert Door zijn mogelijk de persoonlijke gegevens van ongeveer 1200 mensen gestolen.

6 uur geleden
Honderd mensen bij protest tegen komst azc Heemskerk

HEEMSKERK (ANP) - Zo'n honderd mensen demonstreren donderdagavond voor de deur van het gemeentehuis in Heemskerk tegen een nog te openen asielzoekerscentrum, ziet een verslaggever van het ANP. De gemeenteraad vergadert 's avonds over de kwestie. Demonstranten hebben Nederlandse vlaggen bij zich met de tekst 'Nee azc' en ook is er een Prinsenvlag te zien.

7 uur geleden
Tientallen mensen bij protest tegen politiegeweld in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Enkele tientallen mensen zijn donderdagavond in Utrecht afgekomen op een demonstratie tegen politiegeweld. Het protest begon op het Vredenburgplein en verplaatste zich daarna naar het hoofdbureau van de politie. De demonstratie is naar aanleiding van het geweldsincident eerder deze week onder het bollendak op het Utrechtse stationsplein.

8 uur geleden
Veiligheidsrisicogebied in deel Heemskerk om azc-demonstraties

HEEMSKERK (ANP) - Het gebied rond het gemeentehuis van Heemskerk en de omgeving van het station in de Noord-Hollandse plaats zijn donderdag aangewezen als veiligheidsrisicogebied. Burgemeester Alexander Luijten heeft dat besluit genomen omdat er demonstraties zijn aangekondigd rond de gemeenteraadsvergadering van donderdagavond. Tijdens die vergadering wordt onder meer gesproken over een asielzoekerscentrum in de gemeente.

10 uur geleden