Politie: vrouw Hoofddorp ontvoerd om conflict binnen drugshandel
HOOFDDORP (ANP) - De ontvoering van een 49-jarige vrouw uit Hoofddorp heeft volgens de politie te maken met een conflict binnen de internationale handel in harddrugs. Ze is mogelijk meegenomen om anderen onder druk te zetten.
Bij het onderzoek werkt de politie samen met rechercheurs in andere landen. De politie wil echter niet zeggen om welke landen het gaat en hoe ze samenwerken "in het belang van het lopende onderzoek". Eerder wilde de politie niet uitleggen waarom ze uitging van ontvoering.
Het slachtoffer is nog steeds spoorloos.
Auto
Zes mensen zijn opgepakt. Het gaat om twee mannen van 37 uit Almere, drie mannen van 24, 20 en 17 uit Amsterdam en Rotterdam en een man van 29 uit het Belgische Beersel. Die laatste werd zaterdagmiddag met hulp van Belgische autoriteiten aangehouden.
De vrouw is sinds woensdag vermist. Ze vertrok die ochtend vanaf de Mosselplaat in Hoofddorp met de auto naar haar werk, maar kwam daar nooit aan. Haar auto werd gevonden in de wijk Getsewoud-Noord in het naastgelegen Nieuw-Vennep.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn supporters van Marokko, die de winst van de WK-wedstrijd tegen Canada vierden, huiswaarts gekeerd.
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De Mobiele Eenheid (ME) heeft zaterdagavond ook ingegrepen in Utrecht doordat onrust ontstond na de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Dat meldt een woordvoerder van de politie Midden-Nederland.
7 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Mobiele Eenheid grijpt in bij de onrust in de Haagse Schilderswijk. Kort na 23.00 uur gaf burgemeester Jan van Zanen een noodbevel uit voor een deel van de wijk, waar het onrustig is geworden na de WK-overwinning van Marokko op Canada.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In meerdere steden zijn fans van het nationale elftal van Marokko de straat opgegaan om de overwinning op Canada te vieren. Zo staan er onder meer menigtes in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Amersfoort.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft ruim 270 demonstranten aangehouden die probeerden de A12 bij Utrecht te blokkeren. 21 demonstranten die met voertuigen de snelweg blokkeerden, zitten nog vast, meldt de politie. De rest is naar huis gestuurd.
7 uur geledenHOUTEN (ANP) - De demonstranten die langs de A12 bij Houten zaten, zijn door de politie weggehaald. Het ging om demonstranten van Extinction Rebellion (XR) en Utrecht for Palestine (U4P) die probeerden de snelweg te blokkeren. Ze zijn na eerdere waarschuwingen van de politie in een arrestantenbus weggevoerd, zo constateerde een verslaggever van het ANP.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Klimaatdemonstranten van Extinction Rebellion (XR) proberen zaterdag de A12 te betreden. Dat ziet een ANP-verslaggever. Ter hoogte van Laagraven hebben enkele demonstranten rond 12.45 uur een poging gedaan. Ze voeren actie tegen subsidies voor fossiele brandstoffen. Ook Utrecht for Palestine (U4P) doet mee.
12 uur geleden