Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie vindt explosief materiaal in garagebox na ontvoering

Politie vindt explosief materiaal in garagebox na ontvoering

AMSTERDAM (ANP) - Bij een doorzoeking in een garagebox in Amsterdam-Noord na een melding over een ontvoering heeft de politie zaterdag explosief materiaal gevonden. Het materiaal is door de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) onschadelijk gemaakt, meldt de politie zondag.

Het 26-jarige slachtoffer waarschuwde zaterdagochtend vroeg de politie, nadat hij naar eigen zeggen was ontvoerd. Onderzoek wees volgens de politie uit dat de man de avond ervoor was vastgehouden in de garagebox aan de Bovenkruier. Later is hij in Amsterdam-Zuidoost afgezet.

Het explosieve materiaal vormde volgens de politie geen gevaar voor omwonenden. De politie heeft verder de auto waarin het slachtoffer is ontvoerd achterhaald en in de buurt van Arnhem in beslag genomen voor sporenonderzoek.

Zaterdag was al duidelijk dat de EOD was ingezet bij een doorzoeking aan de Bovenkruier. Geluiden dat er een ontvoering zou hebben plaatsgevonden kon een politiewoordvoerder toen echter niet bevestigen.

Meer uit Binnenland

Weeronline: juni wordt warmer en droger dan gemiddeld

HOUTEN (ANP) - Het wordt in juni, de eerste maand van de meteorologische zomer, warmer en droger dan gemiddeld. Weeronline verwacht dat de eerste week nog wisselvallig verloopt, maar daarna stijgt de temperatuur en laat de zon zich vaak zien.

20 minuten geleden
Man zwaargewond na steekpartij in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Bij een steekpartij in een woning in de Laanzichtstraat in Rotterdam is een man zwaargewond geraakt. Dat meldt de politie Rotterdam op X. Het 38-jarige slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

2 uur geleden
Code geel in Limburg en Noord-Brabant om onweersbuien

DE BILT (ANP) - In Noord-Brabant en Limburg is sinds zaterdagavond code geel van kracht wegens stevige onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kunnen windstoten en hagel voorkomen en plaatselijk kan ook veel neerslag vallen.

3 uur geleden
Code geel in Limburg en Noord-Brabant om onweersbuien

DE BILT (ANP) - In Noord-Brabant en Limburg is zaterdagavond code geel van kracht wegens stevige onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kunnen windstoten en hagel voorkomen en plaatselijk kan ook veel neerslag vallen.

10 uur geleden
Van Bruggen onwel door hitte bij herdenking geweldslachtoffers

DE WIJK (ANP) - Staatssecretaris Claudia van Bruggen (Justitie, D66) is zaterdag door de hitte onwel geworden tijdens een herdenkingsceremonie voor slachtoffers van geweld in het Drentse De Wijk. Dat meldt de bewindsvrouw op Instagram.

14 uur geleden
GGD: cruiseschip Hondius na hantavirus weer schoon

ROTTERDAM (ANP) - Het cruiseschip Hondius waarop het hantavirus uitbrak, is gereinigd en kan weer in bedrijf worden gesteld. Dat maakte de GGD Rotterdam-Rijnmond zaterdag bekend. Bij een eerdere inspectie zag de GGD nog tekortkomingen bij de schoonmaak. De geplande terugvaart van Rotterdam naar de thuislocatie in Vlissingen moest daarom worden uitgesteld.

19 uur geleden
DPG Media verlengt project met kranten voor mensen in armoede

AMSTERDAM (ANP) - DPG Media verlengt het project waarbij jaarlijks 5000 gratis krantenabonnementen worden verstrekt aan mensen met een laag inkomen. Aanleiding is onderzoek van Hogeschool Windesheim, waaruit blijkt dat deelnemers zich door de abonnementen beter geïnformeerd en meer betrokken voelen bij de samenleving.

21 uur geleden