Politie vindt dode vrouw en gewonde man in woning in Maastricht
MAASTRICHT (ANP) - In een woning aan de Minister Talmastraat in Maastricht heeft de politie donderdagochtend een overleden vrouw en een zwaargewonde man gevonden. De man is naar het ziekenhuis gebracht. Hij is als verdachte aangehouden. De politie zegt ernstig rekening te houden met een misdrijf.
Waarvan de man wordt verdacht wilde de woordvoerder van de politie niet zeggen. Ook niet hoe de vrouw om het leven is gekomen. "Het onderzoek is nog bezig", zei hij. Wat er in de woning is gebeurd, is nog onbekend.
Rond 09.30 uur belde iemand die zich zorgen maakte over de mensen in het huis de politie. Een patrouille nam een kijkje en vond de dode vrouw en gewonde man.
De politie is in en rond de woning begonnen met een onderzoek. Ook is een buurtonderzoek gestart.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Marco Borsato heeft onder luid gejuich en gejoel van fans het gerechtsgebouw in Utrecht verlaten nadat de rechtbank hem had vrijgesproken van ontucht met een minderjarige. "Ik hoop nu door te kunnen gaan met mijn leven. Dat heeft zes jaar stilgestaan", zei hij opgelucht bij vertrek tegen de verzamelde pers. "Ik ga naar mijn gezin. Ik moet echt even bijkomen."
11 minuten geledenHAARLEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie is het niet eens met de beslissing van de rechtbank in Haarlem om op Schiphol betrapte drugskoeriers voortaan lagere straffen te geven. Het OM wil dat het gerechtshof naar de nieuwe normen kijkt en gaat daarom in beroep, laat een woordvoerder weten.
23 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Bij een auto-ongeluk in Den Haag waarbij het voertuig kort door de politie werd achtervolgd, zijn drie mensen om het leven gekomen, meldt het Openbaar Ministerie (OM). Een persoon is gewond geraakt. Over de identiteit van de slachtoffers is niets bekendgemaakt.
29 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De rechtbank in Utrecht heeft Marco Borsato (58) donderdag vrijgesproken in zijn zedenzaak. Volgens de rechters is er onvoldoende wettig en overtuigend bewijs voor de aanklacht dat de zanger van september 2014 tot en met januari 2015 ontucht heeft gepleegd met een 15-jarig meisje. Het Openbaar Ministerie had een celstraf van vijf maanden geƫist.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Marco Borsato hoopt op vrijspraak en "heeft vertrouwen in de rechtbank." Dat zegt de zanger bij aankomst bij de rechtbank in Utrecht. Hij krijgt daar te horen of hij wordt veroordeeld voor het plegen van ontucht met een minderjarige. Er bestaat ook een kans dat de zaak wordt aangehouden voor nader onderzoek.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Marco Borsato is donderdagochtend gearriveerd bij de rechtbank in Utrecht, waar hij te horen krijgt of hij wordt veroordeeld voor het plegen van ontucht met een minderjarige. Ook bestaat er nog een kans dat de zaak wordt aangehouden voor nader onderzoek naar vijfhonderd uur aan tapgesprekken.
1 uur geledenDRIEBERGEN (ANP) - Een van de twee mensen die in de nacht van woensdag op donderdag uit een brandende woning zijn gehaald in Driebergen (Utrecht) is een kind, laat een woordvoerder van de veiligheidsregio donderdag weten. Over de oorzaak van de brand, waarbij vijf mensen gewond raakten, is nog niet meer bekend.
2 uur geleden