Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie vindt dode vrouw en gewonde man in woning in Maastricht

Politie vindt dode vrouw en gewonde man in woning in Maastricht

MAASTRICHT (ANP) - In een woning aan de Minister Talmastraat in Maastricht heeft de politie donderdagochtend een overleden vrouw en een zwaargewonde man gevonden. De man is naar het ziekenhuis gebracht. Hij is als verdachte aangehouden. De politie zegt ernstig rekening te houden met een misdrijf.

Waarvan de man wordt verdacht wilde de woordvoerder van de politie niet zeggen. Ook niet hoe de vrouw om het leven is gekomen. "Het onderzoek is nog bezig", zei hij. Wat er in de woning is gebeurd, is nog onbekend.

Rond 09.30 uur belde iemand die zich zorgen maakte over de mensen in het huis de politie. Een patrouille nam een kijkje en vond de dode vrouw en gewonde man.

De politie is in en rond de woning begonnen met een onderzoek. Ook is een buurtonderzoek gestart.

Meer uit Binnenland

Politie: weer meer en heftiger geweld tegen agenten vorig jaar

DEN HAAG (ANP) - Er was afgelopen jaar meer geweld tegen agenten en het gebruikte geweld was heftiger, concludeert de politie na de publicatie van cijfers over het afgelopen jaar. De politie telde vorig jaar 12.896 geweldsincidenten tegen politiemensen. In 2024 waren dat er 12.543.

1 uur geleden
Natuurbrand in Kessel onder controle, aldus veiligheidsregio

KESSEL (ANP) - De natuurbrand die donderdagochtend uitbrak aan de Venneweg in het Noord-Limburgse Kessel is onder controle. Dat meldt de veiligheidsregio Limburg-Noord in de nacht van donderdag op vrijdag. De brandweer is nog wel enige tijd bezig met nablussen.

4 uur geleden
Hulp bij natuurbranden komt uit Duitsland en Frankrijk

DEN HAAG (ANP) - Twee pelotons uit Frankrijk en Duitsland komen Nederland helpen met het bestrijden van natuurbranden. Dat zegt Anton Slofstra, commandant Brandweer Nederland, op Radio 1. In totaal zijn dat acht voertuigen die speciaal voor natuurbranden bedoeld zijn en bijbehorende bemensing en commandovoering. Ook krijgt Nederland een helikopter te leen, waar een grote waterzak onder kan worden gehangen.

7 uur geleden
Geen bijzonderheden gemeld bij herverkiezingen Gorinchem

GORINCHEM (ANP) - In de rapporten van de leden van 24 stembureaus zijn bij de herverkiezingen van woensdag in Gorinchem geen bijzonderheden gemeld. Ditmaal zijn er iets meer volmachten uitgegeven. Dat zou kunnen komen door de meivakantie.

7 uur geleden
Natuurmonumenten maakt zich 'ernstig zorgen' om natuur na branden

AMSTERDAM (ANP) - Natuurmonumenten maakt zich "ernstig zorgen" om de natuur vanwege de grote branden deze week. Dat zei lobbyist Nelleke Hijmans van de organisatie donderdagavond in talkshow Eva.

8 uur geleden
Heidebrand Oirschot breidt zich niet meer uit

OIRSCHOT (ANP) - De brand op de Oirschotse Heide in Noord-Brabant is omsingeld en breidt zich naar verwachting niet meer uit. Dat meldt de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost. De brandweer zal zeker tot middernacht bezig zijn met blussen. Het gebied is nog afgezet.

8 uur geleden
Toestand burgemeester Roosendaal licht verbeterd, lang herstel

ROOSENDAAL (ANP) - De medische toestand van Mark Buijs, de burgemeester van Roosendaal, is licht verbeterd maar er is nog veel onduidelijk. Dat schrijft de gemeente op haar website. Naar verwachting gaat zijn herstel een lange tijd duren.

8 uur geleden