Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie vindt 50 kilo drugs in auto en woning Rotterdam

Politie vindt 50 kilo drugs in auto en woning Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft dinsdag aan de Socratesstraat in Rotterdam ruim 50 kilo aan verdovende middelen in beslag genomen. Daarbij is een 22-jarige man uit Berkel en Rodenrijs aangehouden, meldt de politie donderdag. Het is niet bekend om wat voor soort middelen het gaat.

Agenten troffen bij een voertuigcontrole eerst zo'n 30 kilo drugs aan in een verborgen ruimte in de auto. Daarnaast werd een woning doorzocht waar de verdachte vlak voor de controle uitkwam. De woning bleek een versnijdingspand te zijn waar nog 20 kilo drugs werd gevonden. Een versnijdingspand is een locatie waar harddrugs worden gemengd met versnijdingsmiddelen zoals paracetamol. Door de drugs op deze manier te verdunnen wordt de volume groter en de opbrengst hoger.

Meer uit Binnenland

Vier aanhoudingen bij extreemrechts protest Apeldoorn

APELDOORN (ANP) - De politie heeft bij een kleine extreemrechtse demonstratie in Apeldoorn vier betogers aangehouden. Drie van hen hadden fakkels afgestoken en een droeg gezichtsbedekking, laat een woordvoerder weten. Dat was in strijd met de voorwaarden voor het protest.

1 uur geleden
Zon komt weer naar ons toe, dagen worden langer

DEN HAAG (ANP) - De kortste dag van het jaar is geweest. Vanaf nu worden de dagen langer en de nachten korter. Het wordt 's ochtends steeds iets vroeger licht en het wordt 's avonds steeds iets later donker.

1 uur geleden
Camiel Jansen benoemd tot nieuwe Componist der Nederlanden

UTRECHT (ANP) - Camiel Jansen is de nieuwe Componist der Nederlanden. Dat is zondag bekendgemaakt in TivoliVredenburg Utrecht tijdens de viering van het 10-jarig bestaan van de titel. De 34-jarige Jansen is de zesde Componist der Nederlanden en volgt Anne-Maartje Lemereis op, die de afgelopen twee jaar ambassadeur was van het Nederlandse muziekleven.

1 uur geleden
Generaal speelt liefdeskoerier voor uitgezonden militairen

ZUIDOOST-POLEN (ANP) - Nederlands hoogste militair heeft vier dagen voor kerst opgetreden als 'postillon d'amour' voor twee uitgezonden militairen. Commandant der Strijdkrachten Onno Eichelsheim bezorgde hoogstpersoonlijk een romantische boodschap voor een luitenant die helpt het Poolse luchtruim te verdedigen. Eichelsheim kreeg het kaartje mee van diens vriendin, die in Bosniƫ dient.

3 uur geleden
Verdachte steekpartij Amsterdam is 29-jarige Amsterdammer

AMSTERDAM (ANP) - De verdachte die zaterdag is opgepakt na een steekincident in Amsterdam is een 29-jarige Amsterdammer, meldt de politie zondag. In een appartementencomplex aan de Menadostraat (wijk Zeeburg) zijn zaterdagmiddag drie mensen neergestoken. Ze zijn naar het ziekenhuis gebracht en verkeren niet in levensgevaar.

3 uur geleden
Vogelgriep in Ysselsteyn, ook gevolgen voor veel andere bedrijven

YSSELSTEYN (ANP) - Op een kalkoenenbedrijf in het Limburgse Ysselsteyn is vogelgriep vastgesteld. Alle circa 23.000 kalkoenen worden gedood om verdere verspreiding van het besmettelijke virus te voorkomen.

8 uur geleden
ProRail: vandalisme op stations kost miljoenen

UTRECHT (ANP) - Jaarlijks kost het ruim 3 miljoen euro om bekladdingen en vernielingen op Nederlandse stations te herstellen. Dat becijfert spoorbeheerder ProRail. Er komen per jaar gemiddeld 4300 meldingen van vandalisme binnen. Het gaat dan om kapotte liften, ingegooide ruiten, bekladde muren, gesloopte wachtruimtes, kapotte prullenbakken en vernielde fietsenstallingen.

8 uur geleden