
Politie vindt 50 kilo drugs in auto en woning Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft dinsdag aan de Socratesstraat in Rotterdam ruim 50 kilo aan verdovende middelen in beslag genomen. Daarbij is een 22-jarige man uit Berkel en Rodenrijs aangehouden, meldt de politie donderdag. Het is niet bekend om wat voor soort middelen het gaat.
Agenten troffen bij een voertuigcontrole eerst zo'n 30 kilo drugs aan in een verborgen ruimte in de auto. Daarnaast werd een woning doorzocht waar de verdachte vlak voor de controle uitkwam. De woning bleek een versnijdingspand te zijn waar nog 20 kilo drugs werd gevonden. Een versnijdingspand is een locatie waar harddrugs worden gemengd met versnijdingsmiddelen zoals paracetamol. Door de drugs op deze manier te verdunnen wordt de volume groter en de opbrengst hoger.
Meer uit Binnenland
BASEL (ANP) - In Basel is zondagmiddag het Eurovisie Songfestival officieel begonnen. In de Zwitserse stad vindt een openingsceremonie plaats met de 'langste loper' in de geschiedenis van het evenement.
56 minuten geledenLIVO (ANP) - De zoektocht naar de Nederlandse toerist die sinds eind april vermist is in de Noord-Italiaanse regio Como is zondagochtend hervat, melden lokale Italiaanse media. Er wordt onder meer gezocht met drones en een helikopter.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Hardloopevenement LOOP Leeuwarden heeft de 5 en 10 kilometer zondag afgelast "in verband met de veiligheid van de deelnemers", meldt de organisatie op Instagram. "Door de incidenten tijdens de halve marathon is de druk op de medische zorg zo intensief geworden dat de veiligheid van deelnemers aan LOOP Leeuwarden in het gedrang komt."
1 uur geledenALPHEN/ETTEN-LEUR (ANP) - Politieagenten zijn zaterdag gewond geraakt bij twee incidenten, in Alphen en in Etten-Leur (Noord-Brabant).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De brand aan de Kelloggplaats in Rotterdam-Ommoord is onder controle. De meeste bewoners van het getroffen appartementencomplex mogen weer terugkeren, nu de brandweer metingen heeft verricht op onder meer koolmonoxide. Enkele mensen kunnen nog niet naar huis omdat hun appartement schade heeft opgelopen, meldt de brandweer.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In een appartementencomplex aan de Kelloggplaats in Rotterdam is zondagochtend vroeg een uitslaande brand uitgebroken, aldus de veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten zijn massaal uitgerukt. Ook door de rook in het hele pand was het noodzakelijk om extra voertuigen in te zetten.
11 uur geledenBASEL (ANP) - Claude is geschrokken van de kritiek die hij afgelopen week ontving nadat woensdag de eerste bewegende beelden van zijn songfestivalrepetities naar buiten waren gekomen. Het Nederlandse team was namelijk heel tevreden met de eerste resultaten, zei de zanger zaterdag in de Zwitserse stad Basel tegen het ANP.
19 uur geleden