Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie verricht arrestaties in centrum Leeuwarden

Politie verricht arrestaties in centrum Leeuwarden

JAARWISSELINGLEEUWARDEN (ANP) - De politie in Leeuwarden heeft vrijdagochtend meerdere arrestaties verricht bij ongeregeldheden in het centrum. Dit meldt Omrop Fryslân.

Een groep jongeren zou vroeg in de ochtend zwaar vuurwerk hebben gegooid richting agenten. Bij de inzet op en nabij de Voorstreek rukte de politie in groten getale uit. Ook de ME en marechaussee kwamen volgens de regionale omroep in actie. Een van relschoppers zou op de vlucht voor de politie in een gracht zijn beland, aldus Omrop Fryslân.

Sybrand Buma, burgemeester van Leeuwarden en voorzitter van Veiligheidsregio Fryslân, kwam een kijkje nemen bij het incident. Een woordvoerder van de gemeente Leeuwarden laat weten dat Buma in de oudejaarsnacht mee is op patrouille.

Meer uit Binnenland

Celstraf en boete voor geweld tijdens jaarwisseling in Eindhoven

DEN BOSCH (ANP) - De politierechter in Den Bosch heeft woensdag tijdens een snelrechtzitting twee mannen veroordeeld voor incidenten tijdens de jaarwisseling.

4 uur geleden
Ook donderdag rijden minder treinen door winterweer

UTRECHT (ANP) - Door het winterse weer rijden ook donderdag minder treinen. De dienstregeling wordt aangepast, laat spoorbeheerder ProRail weten. Op vrijdag worden mogelijk ook minder treinen ingezet.

4 uur geleden
Meer mensen verdacht van misdrijf bij jaarwisseling

DEN HAAG (ANP) - Zeker 171 mensen worden verdacht van een misdrijf tijdens de jaarwisseling. Ze hebben bijvoorbeeld agenten, brandweermedewerkers of ambulancemedewerkers belaagd of spullen vernield. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Vorig jaar waren er 120 verdachten. Het aantal hulpverleners dat te maken kreeg met geweld en agressie, is eveneens fors gestegen.

5 uur geleden
Zuid-Holland en Zeeland terug naar code geel

DE BILT (ANP) - In de provincies Zuid-Holland en Zeeland geldt code oranje niet meer. Het KNMI heeft het waarschuwingsniveau woensdag aan het begin van de middag een stapje verlaagd naar code geel. Die gold al op de Waddeneilanden. De rest van het land staat nog op code oranje.

5 uur geleden
Twee keer zoveel mensen vroegen afgelopen dagen geld terug van NS

UTRECHT (ANP) - Twee keer zoveel mensen als normaal hebben de afgelopen dagen een aanvraag ingediend bij NS om hun geld terug te krijgen. "Maar voor dagen met dit soort heftige weersomstandigheden, zien we geen gekke aantallen", aldus een woordvoerster. Zij kan niet toelichten hoeveel aanvragen er op een gemiddelde dag worden gedaan.

6 uur geleden
NS rijdt na 12.00 uur nog met uitgeklede winterdienstregeling

UTRECHT (ANP) - De NS rijdt ook na 12.00 uur nog met een uitgeklede versie van de winterdienstregeling, meldt een woordvoerster. Eerder zei de spooronderneming dat de treinen mogelijk in de loop van de ochtend weer volgens de winterdienstregeling konden rijden. De woordvoerster weet niet wanneer dit wel lukt.

7 uur geleden
KLM: vloeistof voor ijsvrij maken vliegtuigen weer geleverd

SCHIPHOL (ANP) - De vloeistof waarmee vliegtuigen ijsvrij worden gemaakt is weer geleverd, meldt KLM op haar website. De voorraad van de de-icingvloeistof dreigde dinsdag op te raken. KLM besloot vervolgens het spul met trucks uit Duitsland te halen om de voorraden aan te vullen.

7 uur geleden