Politie: verhoor verdachte van verwonden Davy Klaassen nog gaande
ROTTERDAM (ANP) - De 32-jarige man die woensdagavond is aangehouden voor het gooien van een voorwerp dat Ajacied Davy Klaassen verwondde, zit nog vast. Zijn verhoor gaat donderdag verder, zegt een woordvoerder van de politie.
Vanaf de tribune in de De Kuip in Rotterdam werd tijdens de halve finale van de KNVB-beker tussen Feyenoord en Ajax vermoedelijk een aansteker gegooid, die op het hoofd van Klaassen terechtkwam. De man uit Roelofarendsveen is hiervoor aangehouden.
Volgens de politiewoordvoerder is op beelden te zien dat er meer voorwerpen vanaf te tribune zijn gegooid, waar mogelijk meer mensen bij betrokken zijn. "We doen hier onderzoek naar."
Wedstrijd gestaakt
Tijdens het bekerduel werd nog een tweede persoon aangehouden voor het afsteken van zwaar vuurwerk. De politie kon donderdagochtend nog niet zeggen of deze verdachte nog vast zit.
Na het incident legde scheidsrechter Allard Lindhout de wedstrijd na 62 minuten een half uur stil. Kort na de hervatting van het duel ging Klaassen op de grond zitten en liet hij zich vervangen. Ajax won de wedstrijd met 1-2 en bereikte daarmee de finale van het toernooi om de KNVB-beker. PSV is op 30 april de tegenstander.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
15 uur geleden