Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie toont beelden van relschoppers na wedstrijd NEC-Vitesse

Politie toont beelden van relschoppers na wedstrijd NEC-Vitesse

NIJMEGEN (ANP) - De politie laat woensdagavond op televisie beelden zien van relschoppers die na de voetbalwedstrijd NEC - Vitesse op 17 oktober de politie aanvielen. Volgende week volgt een tweede reeks beelden van hooligans in het regionale tv-programma Bureau GLD. Er zijn al 38 verdachten gearresteerd. De politie hoopt dat de rest van de verdachten herkend wordt door het openbaar maken van beelden van de rellen.

Na de voetbalwedstrijd gooiden relschoppers met stenen, vuurwerk en stukken hout naar agenten. Zij vernielden een ME-bus. Agenten en politiepaarden raakten gewond. Burgemeester Hubert Bruls van Nijmegen en het bestuur van NEC noemden de rellen "een schande voor de stad". Er zijn volgens Bruls ruim vijftig stadionverboden uitgedeeld. Een aantal verdachten is al door de rechter bestraft.

Direct na de rellen pakte de politie 22 hooligans op. Later volgden meer arrestaties, onder meer na tips van agenten en burgers die mensen herkenden. Recent zijn nog twee Nijmegenaren van 27 en 29 jaar gearresteerd, een 42-jarige man uit Winssen en een 46-jarige inwoner van Huissen. De 27-jarige Nijmegenaar was volgens de politie betrokken bij het vernielen van de ME-bus. De man uit Winssen probeerde een politiepaard te mishandelen. De andere twee worden verdacht van openlijke geweldpleging.

De televisiebeelden worden na de uitzending op politie.nl geplaatst. Zodra de identiteit van een gezocht persoon bekend is haalt de politie de foto van die persoon weer weg.

Meer uit Voetbal

PSV wint in Groningen zestiende uitduel in Eredivisie op rij

GRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.

29 minuten geleden
Go Ahead Eagles speelt in Adelaarshorst gelijk tegen Telstar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Ajax komt in slotfase langszij in uitduel met AZ

ALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.

2 uur geleden
PSV begint tegen FC Groningen met Schiks in het doel

GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.

3 uur geleden
Van Persie ziet Feyenoord karakter tonen tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."

4 uur geleden
Wellenreuther: Feyenoord heeft karakter getoond

UTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.

4 uur geleden
Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

4 uur geleden