Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie schiet op gestolen auto op A12

Politie schiet op gestolen auto op A12

BERGH (ANP) - De politie heeft vrijdagmorgen op de A12 ter hoogte van Bergh (Gelderland) rond 06.00 uur geschoten op een auto. Dat gebeurde volgens de politie toen de bestuurder van de auto, die eerder gestolen zou zijn, op een agent leek af te rijden. Na het schot is de bestuurder weggereden en niet meer gevonden, aldus de politie.

De politie kreeg een melding van een gestolen auto die op de A12 in de richting van Duitsland reed. Bij tankstation Bergh-Zuid sloeg de auto af en stopte. Agenten gingen op de wagen af, maar toen leek de bestuurder op een van de agenten in te willen rijden. Een andere agent loste daarop een schot. Of daarbij iemand is geraakt is onbekend. De politie onderzoekt de zaak.

Meer uit Binnenland

Verongelukte Nederlandse bus geborgen, dodental nog onduidelijk

SUSCH (ANP) - Het bergen van de in Zwitserland verongelukte Nederlandse tourbus is voltooid, meldt de omroep RTS. Eerder meldde diezelfde omroep dat de bergingswerkzaamheden in de nacht van donderdag op vrijdag waren begonnen. Op beelden bij de omroep is te zien hoe het voertuig niet langer op het wegdek ligt, en hoe de vangrail is vervangen.

1 uur geleden
Vier groepen willen betogen langs route koets op Prinsjesdag

DEN HAAG (ANP) - Vier groepen willen dinsdag op Prinsjesdag demonstreren langs de route van de glazen koets in Den Haag. Ze kunnen terecht in een demonstratievak op het Lange Voorhout, laat de gemeente weten. Het gaat om de organisaties Dieren in Nederland, het Burgerinitiatief Groningen, de anti-monarchistische groep Republiek en The Hague Peace Projects.

1 uur geleden
Toestand buspassagiers onduidelijk, ambassadeur naar plek ongeval

DEN HAAG (ANP) - Een ambassadeteam met de Nederlandse ambassadeur in Zwitserland is onderweg naar Susch, de plaats waar donderdagmiddag een tourbus vol Nederlanders van de weg raakte. Dat meldt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Volgens Zwitserse media kwam bij het ongeluk een nog onbekend aantal mensen om het leven.

1 uur geleden
Zwitserse media: bergen van verongelukte Nederlandse bus begonnen

SUSCH (ANP) - Hulpdiensten in Zwitserland zijn vrijdagochtend vroeg begonnen met het bergen van de Nederlandse reisbus die donderdag was verongelukt. Het is nog niet bekend hoe lang dat gaat duren, melden Zwitserse media.

1 uur geleden
Inzittende van verongelukte vluchtauto Venlo overleden

VENLO (ANP) - Een van de drie mensen die in de nacht van donderdag op vrijdag gewond waren geraakt door een ongeluk tijdens een achtervolging door de politie in Limburg, is overleden. Volgens de politie gaat het om een 48-jarige man die geen vaste woon- of verblijfplaats heeft.

2 uur geleden
Drie gewonden na politieachtervolging bij Venlo

VENLO (ANP) - Drie verdachten van een inbraak bij een tankstation in het Limburgse Kessel, op zo'n 15 kilometer van Venlo, zijn in de nacht van donderdag op vrijdag gewond geraakt nadat hun auto tijdens een politieachtervolging was gecrasht. Dat meldt de politie.

3 uur geleden
Zwitserse president betuigt medeleven na ongeluk Nederlandse bus

BERN (ANP) - De Zwitserse president Guy Parmelin is "diep geschokt en ontdaan" door het ongeluk met een Nederlandse touringcar donderdag. De Zwitserse autoriteiten zullen volgens hem een uitgebreid en grondig onderzoek doen naar de omstandigheden rond het ongeluk.

6 uur geleden