Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie pakt vermoedelijke seriemoordenaar daklozen in Barcelona

Politie pakt vermoedelijke seriemoordenaar daklozen in Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Een man die ervan wordt verdacht ten minste drie daklozen in Barcelona te hebben vermoord, is dinsdag gearresteerd, zei de politie.

Hij werd opgepakt in Sant Cugat del Valles aan de rand van de kuststad aan de Middellandse Zee, slechts enkele uren nadat een dakloze in het centrum vermoord werd gevonden, zei de regionale politie van Catalonië in een verklaring.

Het lichaam vertoonde tekenen van een gewelddadige dood en werd gevonden "in hetzelfde gebied waar de afgelopen weken andere dode daklozen werden aangetroffen", voegde een woordvoerster van het korps toe. De man had zwaar letsel aan het hoofd, net als de andere vermoedelijke slachtoffers.

Lockdown

De straten zijn grotendeels verlaten sinds de Spaanse regering op 14 maart een lockdown oplegde om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Mensen mogen alleen naar buiten naar hun werk als ze niet thuis kunnen werken, om eten en medicijnen te kopen en kort met hun hond wandelen.

Sinds 19 maart zijn al vier daklozen door geweld om het leven gebracht in Barcelona, de tweede stad van Spanje. Drie werden vermoord in de afgelopen twee weken, allemaal kregen ze zware klappen op hun hoofd.

Meer uit Buitenland

Leider Hongkong stelt onderzoek in naar dodelijke brand

HONGKONG (ANP/AFP/RTR) - De hoogste bestuurder van Hongkong, John Lee, heeft aangekondigd dat een onafhankelijke commissie onderzoek gaat doen naar de oorzaken van de dodelijke brand in de metropool. De commissie kijkt daarbij ook naar het overheidstoezicht op de renovatiewerkzaamheden die de brand zouden hebben verergerd.

16 minuten geleden
VS vinden het niet nodig dat Rubio bij NAVO-overleg is

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Amerikaanse regering vindt het niet nodig dat de minister van Buitenlandse Zaken, Marco Rubio, een belangrijke vergadering van NAVO-buitenlandministers in Brussel bijwoont. De gesprekken gaan woensdag vooral over een potentieel vredesplan voor Oekraïne.

31 minuten geleden
Trump trekt verkiezingen Honduras in twijfel

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft maandag gezegd dat het erop lijkt dat Honduras "de resultaten van de presidentiële verkiezingen probeert te veranderen". Hij beweert dat het land vroegtijdig is gestopt met het tellen van de stemmen.

3 uur geleden
Leider Hongkong stelt onderzoek in naar dodelijke brand

HONGKONG (ANP) - De hoogste bestuurder van Hongkong, John Lee, kondigde dinsdag de oprichting aan van een onafhankelijke commissie die de oorzaken van de dodelijke brand in de metropool moet onderzoeken.A

3 uur geleden
Trump zou Maduro een week hebben gegeven om Venezuela te verlaten

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de president van Venezuela, Nicolás Maduro, een ultimatum gegeven om Venezuela te verlaten. Dat meldt persbureau Reuters op basis van vier bronnen met informatie over het telefoongesprek tussen Trump en Maduro op 21 november.

6 uur geleden
Geen duidelijke winnaar na eerste telling verkiezingen Honduras

TEGUCIGALPA (ANP) - De presidentiële verkiezingen in Honduras zijn volgens de eerste telling geëindigd in een "technische gelijkstand". Presidentskandidaat Nasry Asfura van de conservatieve Nationale Partij had 39,91 procent van de stemmen. Zijn belangrijkste rivaal Salvador Nasralla, eveneens een rechtse kandidaat, had 39,89 procent van de stemmen.

7 uur geleden
Rusland claimt verovering van Oost-Oekraïense stad Pokrovsk

POKROVSK (ANP/DPA/RTR) - Rusland zegt de Oost-Oekraïense stad Pokrovsk te hebben veroverd. Die strategisch belangrijke stad werd al meer dan een jaar belegerd. Oekraïne heeft de inname niet bevestigd.

11 uur geleden