
Politie pakt verdachte op voor steekpartij Venray
VENRAY (ANP) - De politie heeft woensdagochtend een 25-jarige man uit Venray aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een steekpartij vrijdagavond in zijn woonplaats. Een 24-jarige raakte daarbij ernstig gewond.
De politie tast nog in het duister over de aanleiding van de steekpartij op het Swingpad in de Limburgse plaats. Het slachtoffer is inmiddels ontslagen uit het ziekenhuis.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn vier mensen uit een woning gered die vol was komen te staan met rook door een brand. De brand brak vrijdagavond laat uit op de eerste etage van een gebouw aan de J.J. Viottastraat in het Museumkwartier. De oorzaak van de brand is niet bekend.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet ziet een nationaal verbod op import uit illegale Israëlische nederzettingen nu niet zitten. Ruben Brekelmans (VVD), waarnemend minister van Buitenlandse Zaken, wil eerst op Europees niveau kijken of overeenstemming over een boycot mogelijk is. Als dat niet het geval is, wil hij "overwegen om met een groep gelijkgezinde landen op nationaal niveau die maatregelen te nemen".
8 uur geledenABCOUDE (ANP) - In de dorpskerk van Abcoude zijn vrijdagavond naar schatting honderden mensen bij elkaar gekomen om stil te staan bij de gewelddadige dood van hun dorpsgenoot Lisa (17). Dat laten twee betrokkenen bij de organisatie weten. "De hele kerk was vol", zegt voorzitter Krijn Kleemans van buurthuis Tumult. "We merkten dat er vanuit het dorp heel veel behoefte was om bij elkaar te komen. Het was heel fijn dat dit zo kon."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De 22-jarige man die donderdagavond werd opgepakt op een locatie van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) in Amsterdam wordt maandag voorgeleid bij de rechter-commissaris. Hij wordt verdacht van moord en verkrachting.
13 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Omroep MAX stopt na dit jaar voorlopig met het programma Sterren op het Doek van presentator Özcan Akyol. Het programma kwam eerder in opspraak nadat omroepbaas Jan Slagter eind juli op televisie zei dat hij niet verder wilde met Akyol, vanwege uitspraken die hij deed over Matthijs van Nieuwkerk in het programma Zomergasten.
13 uur geledenABCOUDE (ANP) - De familie van de 17-jarige Lisa uit Abcoude zegt opgelucht te zijn dat er iemand is opgepakt voor haar dood. Dat meldt de familie via Namens de Familie.
13 uur geledenDUIVENDRECHT (ANP) - De camerabeelden in het onderzoek naar de dood van de 17-jarige Lisa zijn volgens politiechef Peter Holla uiteindelijk "bepalend geweest voor het verdere verloop van het onderzoek". De politie heeft de afgelopen dagen volgens hem "een hele grote hoeveelheid camerabeelden onderzocht". "Dat is monnikenwerk geweest vanwege de wisselende kwaliteit van het materiaal."
13 uur geleden