Politie pakt Pool op die zich onzedelijk gedraagt op bureau
VENLO (ANP) - De politie heeft in Venlo een naakte Pool aangehouden die in de voorhal van het politiebureau onzedelijke handelingen verrichtte met de brievenbus. De politie hield de man aan wegens openbare schennispleging. Maar volgens de politie verliep die aanhouding niet eenvoudig: "Hij moest letterlijk van de brievenbus worden afgerukt", aldus de politie Venlo zaterdagochtend op Facebook.
Eenmaal in de cel opgesloten bleef de man onzedelijke handelingen verrichten. Na het weekend wordt de man daarom voorgeleid aan de rechter commissaris.
De uren voor deze aanhouding was de Pool al drie keer opgepakt: wegens vernielingen, stampij trappen in een winkel en ruzie zoeken met agenten. Het bleek dat hij gearresteerd wilde worden om zodoende onderdak te krijgen. De eerste drie keren werd hij echter steeds weer de straat opgestuurd.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - De zes bestuurders die nog vastzaten na de blokkade van de A12 op zaterdag, zijn maandag vrijgelaten. Dat laat de politie weten.
15 uur geledenDOKKUM (ANP) - Ongeveer 21.000 mensen waren maandag bij het bezoek van de koninklijke familie aan Dokkum. "Het was overal druk, gezellig druk, maar nergens te druk", zegt burgemeester Johannes Kramer van de gemeente Noardeast-Fryslân, waar de Friese vestingstad onder valt.
15 uur geledenGOES (ANP) - Asielzoekers kunnen vanaf dinsdag worden opgevangen in de Zeelandhallen in Goes. Het gebouw is goedgekeurd voor gebruik, laat opvangorgaan COA maandag weten.
15 uur geledenBREDA (ANP) - De Havermarkt in het centrum van Breda is vol. Dat meldt de gemeente Breda. Voor het plein geldt het principe: één persoon in, één persoon uit. Aan de Haven, Sint Janstraat, op het Kasteelplein en op het Kerkplein is nog wel ruimte om Koningsdag te vieren.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het Stadhuisplein en Oudkerkhof in de binnenstad van Utrecht zijn vol, meldt de gemeente. Er mogen geen nieuwe mensen de pleinen op. Ook op de Neude en het Janskerkhof wordt het erg druk.
16 uur geledenDOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.
18 uur geleden