Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie pakt drie mannen op om mogelijke ontvoering

Politie pakt drie mannen op om mogelijke ontvoering

WOUDENBERG (ANP) - De politie heeft bij een tankstation langs de A12 in Woudenberg (Utrecht) drie mannen aangehouden op verdenking van een mogelijke ontvoering. Die zou begonnen zijn in Nijmegen (Gelderland), zo bevestigt een politiewoordvoerder berichtgeving van RTV Utrecht.

De drie verdachten zouden in een auto met daarin het slachtoffer van Nijmegen naar Boxmeer (Noord-Brabant) zijn gereden. Daar werd de politie gealarmeerd omdat getuigen dachten dat er een overval aan de gang was. Dat bleek uiteindelijk niet het geval. In Boxmeer hebben agenten het slachtoffer van de mogelijke ontvoering aangetroffen. De verdachten waren toen al ontkomen. Uiteindelijk zijn zij bij het tankstation in Woudenberg aangehouden.

Wat de reden is van de actie, is nog niet duidelijk, aldus de woordvoerder. "De politie is nu in gesprek met het slachtoffer om dat te weten te komen. Of het daadwerkelijk om een vrijheidsberoving gaat of niet, weten we nog niet zeker. Dat moet uit verder onderzoek blijken."

Meer uit Binnenland

Renze Klamer stopt als presentator bij RTL Tonight

HILVERSUM (ANP) - Renze Klamer stopt als presentator van het programma RTL Tonight. Dat maakte de zender vrijdag bekend. Volgens RTL gaat het om een gezamenlijke beslissing.

9 uur geleden
Schademeldingen aardbeving Zeerijp naar 3346 bij finale update

ZEERIJP (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp is opgelopen naar 3346, meldt de organisatie vrijdag. Deze update over het aantal schademeldingen is de laatste in een reeks. De aardbeving met een kracht van 3.4 vond vorige week plaats in de nacht van donderdag op vrijdag.

12 uur geleden
Passagiers zijn uit trein bij Hilversum, drie mensen aangehouden

HILVERSUM (ANP) - De passagiers die in een trein zaten die vrijdagmiddag bij Hilversum werd stilgezet vanwege "een verdachte situatie", hebben het voertuig inmiddels verlaten. Dat meldt de politie. Er zijn drie mensen aangehouden.

12 uur geleden
Verdachte situatie in trein bij Hilversum, treinverkeer gestremd

HILVERSUM (ANP) - Er is een "verdachte situatie" in een trein op het traject Amersfoort-Amsterdam, meldt de politie. De trein staat momenteel stil voor station Hilversum, in de buurt van station Hilversum Sportpark, aldus een NS-woordvoerder. De politie meldt dat het treinverkeer in beide richtingen gestremd is.

13 uur geleden
Meer reclametijd moet NPO 12 miljoen euro opleveren

DEN HAAG (ANP) - Het kabinetsplan om de NPO meer tijd te laten inruimen voor reclame, moet jaarlijks ongeveer 12 miljoen euro opleveren. De ministerraad is vrijdag akkoord gegaan met dit plan van demissionair minister Gouke Moes (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, BBB), waar media donderdag al over berichtten.

15 uur geleden
Volkszanger René Karst (59) overleden

DEN HAAG (ANP) - Volkszanger René Karst is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management via Instagram bekendgemaakt. Karst scoorde grote hits met nummers als Atje Voor De Sfeer en Liever Te Dik In De Kist.

17 uur geleden
Voorzitter klimaatplatform: nieuw kabinet moet 'gretig' zijn

DEN HAAG (ANP) - Nederland is gebaat bij een "gretig" kabinet dat voortvarend aan de slag wil met klimaatbeleid. Met die boodschap is voorzitter Kees Vendrik van het Nationaal Klimaat Platform aangeschoven bij informateur Sybrand Buma en de onderhandelaars over een nieuw kabinet namens D66 en CDA.

17 uur geleden