Politie ontdekt illegaal pokertoernooi in Noordwijkerhout
NOORDWIJKERHOUT (ANP) - Op een woonboot in het Zuid-Hollandse Noordwijkerhout trof de politie zondagavond vijftien mensen aan die bezig waren met een illegaal pokertoernooi. Twee mannen zijn aangehouden, aldus de politie dinsdag.
Rond 21.00 uur kregen surveillerende agenten de melding dat er in een woonboot een illegaal pokertoernooi bezig zou zijn en dat er bovendien iemand een vuurwapen zou hebben.
Aangekomen bij de boot hielden agenten een man van 27 uit Wassenaar en een 32-jarige Leidenaar aan, die net de woonboot uitkwamen en in een auto stapten. Zij hadden geen vuurwapen bij zich. Op de boot bleek inderdaad een pokertoernooi met vijftien mensen gaande te zijn, maar ook daar werd geen vuurwapen aangetroffen. Wel vond de politie onder meer softdrugs en pepperspray.
De vijftien mensen kregen een boete voor het overtreden van de coronamaatregelen. Welke maatregelen er tegen de bewoner van de woonboot genomen worden voor het faciliteren van een pokertoernooi, kon de politie dinsdag nog niet zeggen. De twee verdachten mogen het verloop van het onderzoek in vrijheid afwachten.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - De Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma noemt de aangekondigde stop op stroomnetaansluitingen "een bittere pil". Dat schrijft zij op haar Instagramkanaal.
2 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
4 uur geledenHOENSBROEK (ANP) - Bij een steekincident in het Limburgse Hoensbroek is een man overleden. De politie meldt dat zij een onderzoek heeft gestart.
4 uur geledenSEVENUM (ANP) - In het Limburgse dorp Sevenum woedt een grote brand in een winkel aan de Maasbreeseweg in het centrum van het dorp. Dat meldt de veiligheidsregio.
4 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet onderzoekt of de Amerikaanse rapper Ye, voorheen bekend als Kanye West, toch geweigerd kan worden. Minister David van Weel (Veiligheid, VVD) zei dat zijn collega Bart van den Brink van Asiel en Migratie (CDA) kijkt of er redenen zijn om Ye de toegang tot Nederland te ontzeggen.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In een deel van de provincie Utrecht kunnen burgers en bedrijven vanaf juli geen nieuwe of zwaardere stroomaansluiting krijgen. Aanvragen komen dan op een wachtlijst te staan, tot er weer ruimte is op het stroomnet. Dat heeft staatssecretaris Jo-Annes de Bat van Klimaat en Groene Groei bekendgemaakt na een overleg met betrokken netbeheerders en provincies. Wanneer er wel weer nieuwe aansluitingen mogelijk zijn, is nog niet te zeggen.
10 uur geleden