Politie onderzoekt twee zedenfeiten met jonge kinderen op Ameland
AMELAND (ANP) - De politie onderzoekt twee zedenincidenten met jonge kinderen die maandag op Ameland in het dorp Nes hebben plaatsgevonden. De politie weet niet of dezelfde verdachte bij allebei de zaken betrokken was en spreekt van "ernstige zedenfeiten".
Op het Westerpad in Nes werd maandagochtend een jong kind geconfronteerd met een schennispleger, ter hoogte van het Kwekerijbos. Hij was alleen en had een fiets bij zich, meldt de politie dinsdagavond.
Later die dag sprak een man van middelbare leeftijd een jong kind aan in de duinen bij de tweede strandopgang vanaf de Strandweg in Nes, achter een camping. Dat kind werd slachtoffer van een zedenmisdrijf. Dit gebeurde rond 19.00 uur. Volgens de politie liep de man mogelijk vlak daarvoor in het bijzijn van twee andere personen. Het is niet duidelijk of ze bij elkaar horen. De politie wil in contact komen met deze mogelijke getuigen.
Voor de kinderen en hun ouders is slachtofferhulp ingeschakeld. De politie vraagt mensen die mogelijk meer weten of hebben gezien zich te melden.
Meer uit Binnenland
ASSEN (ANP) - Bij een steekpartij in een horecapand aan de Kerkstraat in Assen zijn twee mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Drenthe op X. De slachtoffers werden ter plaatse aangetroffen. Een van hen is ernstig gewond.
3 uur geledenLEENDE (ANP) - Bij een steekpartij in Leende is in de nacht van zaterdag op zondag een persoon gewond geraakt. Het incident gebeurde rond 03.00 uur in een woning aan de Oostrikkerstraat. Dat meldt de politie Oost-Brabant op X.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de Schilderswijk in Den Haag heeft de politie zaterdagavond 29 aanhoudingen verricht. Feestvreugde om de WK-zege van Marokko sloeg daar om in ongeregeldheden. Twee agenten en een verkeersregelaar raakten daarbij gewond. Dat meldt de politie.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In Rotterdam, Utrecht en Den Haag is het weer rustig op straat nadat de Mobiele Eenheid (ME) zaterdagavond moest optreden wegens onrust rond de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Fans van Marokko gingen in de grote steden de straat op om de winst te vieren.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn supporters van Marokko, die de winst van de WK-wedstrijd tegen Canada vierden, huiswaarts gekeerd.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Mobiele Eenheid (ME) heeft zaterdagavond ook ingegrepen in Utrecht doordat onrust ontstond na de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Dat meldt een woordvoerder van de politie Midden-Nederland.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Mobiele Eenheid grijpt in bij de onrust in de Haagse Schilderswijk. Kort na 23.00 uur gaf burgemeester Jan van Zanen een noodbevel uit voor een deel van de wijk, waar het onrustig is geworden na de WK-overwinning van Marokko op Canada.
8 uur geleden