Politie onderzoekt agressie vedette Ronaldo tegen fan bij Everton
LIVERPOOL (ANP) - Manchester United-speler Cristiano Ronaldo moet vrezen voor een straf, omdat de 37-jarige Portugees zaterdag na de wedstrijd bij Everton een telefoon uit de handen van een supporter sloeg. De politie van Liverpool zegt camerabeelden te bekijken en in gesprek te gaan met ooggetuigen om te kijken of sprake is van een strafbaar feit. Ronaldo leek nogal gefrustreerd na de 1-0-nederlaag van zijn ploeg bij de degradatiekandidaat.
De aanvaller liep enigszins mank richting de catacomben, omdat hij nogal last had van schrammen op zijn linkerscheenbeen. Vlak voor de ingang stond een fan met zijn telefoon de sterspeler te filmen. Met een klap sloeg Ronaldo het toestel uit de handen van de jongen. De politie zegt over "de vermeende geweldpleging" met beide clubs contact te hebben gehad.
Ronaldo heeft via Instagram zijn excuses aangeboden. "Het is nooit gemakkelijk om je emoties in bedwang te houden na lastige momenten zoals we nu tegenkomen", aldus de Portugees. "Desalniettemin moeten we altijd respect houden, rustig blijven en het goede voorbeeld zijn voor alle jongeren die van dit mooie spelletje houden. Ik wil deze supporter uitnodigen om een wedstrijd op Old Trafford te volgen als een teken van mijn sportiviteit."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
2 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
23 uur geleden