Politie onderzoekt agressie vedette Ronaldo tegen fan bij Everton
LIVERPOOL (ANP) - Manchester United-speler Cristiano Ronaldo moet vrezen voor een straf, omdat de 37-jarige Portugees zaterdag na de wedstrijd bij Everton een telefoon uit de handen van een supporter sloeg. De politie van Liverpool zegt camerabeelden te bekijken en in gesprek te gaan met ooggetuigen om te kijken of sprake is van een strafbaar feit. Ronaldo leek nogal gefrustreerd na de 1-0-nederlaag van zijn ploeg bij de degradatiekandidaat.
De aanvaller liep enigszins mank richting de catacomben, omdat hij nogal last had van schrammen op zijn linkerscheenbeen. Vlak voor de ingang stond een fan met zijn telefoon de sterspeler te filmen. Met een klap sloeg Ronaldo het toestel uit de handen van de jongen. De politie zegt over "de vermeende geweldpleging" met beide clubs contact te hebben gehad.
Ronaldo heeft via Instagram zijn excuses aangeboden. "Het is nooit gemakkelijk om je emoties in bedwang te houden na lastige momenten zoals we nu tegenkomen", aldus de Portugees. "Desalniettemin moeten we altijd respect houden, rustig blijven en het goede voorbeeld zijn voor alle jongeren die van dit mooie spelletje houden. Ik wil deze supporter uitnodigen om een wedstrijd op Old Trafford te volgen als een teken van mijn sportiviteit."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
10 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden