Politie maakt einde aan illegaal feest in Beverwijk
BEVERWIJK (ANP) - Zo'n zestig tot tachtig personen waren zaterdagavond op een illegaal feest in Beverwijk, dat door de politie is beëindigd. Agenten kwamen af op diverse meldingen van geluidsoverlast aan de Kanaalweg. De dj, een 33-jarige Haarlemmer, werd aangehouden.
Het feest werd direct afgeblazen en de aanwezigen vertrokken zonder problemen. Alleen de dj verzette zich toen de politie zijn apparatuur in beslag wilde nemen. Nadat hij alles in zijn auto had ingeladen, probeerde hij er vandoor te gaan. De politie blokkeerde daarop de uitgang van het terrein, waarop hij kon worden aangehouden. De man reed ook onder invloed en had harddrugs bij zich. De politie heeft zijn auto met de apparatuur meegenomen. Hij zit nog vast voor verhoor.
Vrijdag werd bekend dat de Veiligheidsregio Kennemerland gebieden gaat aanwijzen waar 's nachts geen mensen meer mogen komen om illegale feesten tegen te gaan. Dit om verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De kersttoespraak van koning Willem-Alexander telt dit jaar 757 woorden, dat is 11 woorden meer dan vorig jaar. De lengte van de kersttoespraak van de koning daalde de afgelopen jaren.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander zou het mooi vinden als "iedere generatie als eerste doel zou hebben om de wereld in een iets betere toestand over te dragen aan de generatie erna". Dat is niet eenvoudig, zei de koning donderdag in zijn jaarlijkse kersttoespraak.
5 uur geledenZAANDAM (ANP) - In een woning aan de Westzijde in Zaandam heeft een zeer grote brand gewoed. Het ging om een kraakpand, aldus een woordvoerder van de veiligheidsregio. Rond 12.15 uur meldde de brandweer dat de brand uit is.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Artis is op kerstavond een olifantje geboren. Het kalf, een bul, stond al binnen enkele minuten op vier poten en dronk al snel bij moeder. In de Amsterdamse dierentuin leven nu vijf Aziatische olifanten: matriarch van de kudde Thong Thai en haar vier nakomelingen.
6 uur geledenWAGENINGEN (ANP) - De hazelaars staan dit jaar eerder in bloei dan ooit. Dat kan leiden tot hooikoortsklachten, meldt Nature Today. "Niet eerder stonden hazelaars zo vroeg zo uitgebreid te bloeien als dit jaar. En niet eerder telde het LUMC zoveel hazelaarpollen in december als dit jaar."
6 uur geledenMAASDIJK (ANP) - Een automobilist is om het leven gekomen door een ongeval in Maasdijk, waarbij zijn auto in brand vloog. Het ongeluk gebeurde rond 4.30 uur op de Coldenhovelaan in de Zuid-Hollandse plaats, meldt de politie op X.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In meerdere plaatsen in het land kunnen mensen de schaatsen onderbinden. Zo hebben in De Lier (Zuid-Holland) en in Zeist (Utrecht) de vorst en het werk van vrijwilligers ervoor gezorgd dat schaatsers vanaf 8.30 uur over de baan kunnen rijden.
9 uur geleden