Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie krijgt veel tips na tonen nieuwe beelden Bretly Dorder

Politie krijgt veel tips na tonen nieuwe beelden Bretly Dorder

ROTTERDAM (ANP) - De politie krijgt na de uitzending van Opsporing Verzocht dinsdagavond "ontzettend veel" tips binnen over de voortvluchtige Bretly Dorder. In het programma werden nieuwe foto's getoond van de 24-jarige Dorder. De beelden zijn zaterdag en zondag gemaakt op station Amsterdam Centraal.

Hoeveel tips de politie precies heeft binnengekregen, weet een woordvoerster niet. Maar volgens haar gaat het in ieder geval om meer dan honderd en komen er nog steeds tips bij. "Het is heel veel werk om ze allemaal na te gaan", geeft ze aan. Of de gouden tip er tussen zit, is nog niet duidelijk. De politie heeft een beloning van 25.000 euro uitgeloofd voor de tip die leidt tot de aanhouding van de mogelijk vuurwapengevaarlijke man.

Dorder wordt verdacht van het doden van de Rotterdamse psychiater Jean van Griensven en een steekincident in Zutphen, allebei eerder deze maand. Met beide slachtoffers had hij eerst persoonlijk contact, later werd hij gewelddadig.

Of Dorder nog steeds in Amsterdam is, weet de politie niet. "Hij kan ook doorgereisd zijn", zei een politiewoordvoerster in Opsporing Verzocht.

Meer uit Binnenland

Toezichthouders kijken of Odido klantgegevens te lang bewaarde

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Persoonsgegevens (AP) onderzoekt of provider Odido gegevens van klanten te lang bewaart. Daarnaast kijkt de privacytoezichthouder samen met de Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI) of het bedrijf informatie van klanten goed heeft beveiligd. Bij de recente datadiefstal bij Odido werden ook gegevens buitgemaakt van mensen die al jaren geen klant meer zijn.

44 minuten geleden
Eikenprocessierups duikt door warmte en zon vroeger op dan ooit

HENGELO (ANP) - De eerste eikenprocessierupsen van dit voorjaar zijn al gesignaleerd, vroeger dan ooit eerder in Nederland. Kenniscentrum Eikenprocessierups laat weten dat de beestjes, die later in het seizoen voor veel hinder kunnen zorgen, begin deze week in Hengelo (Overijssel) zijn waargenomen.

1 uur geleden
Advocaat Ali B vraagt om vrijspraak van verkrachting in Heiloo

AMSTERDAM (ANP) - De advocaat van Ali B heeft bij het gerechtshof in Amsterdam gepleit om de rapper in hoger beroep vrij te spreken van het aanranden en verkrachten van een vrouw tijdens een schrijverskamp in Heiloo in augustus 2018.

1 uur geleden
Man vast in onderzoek neerschieten Iraniër Schoonhoven

SCHOONHOVEN (ANP) - Een 27-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats is woensdagavond in Duitsland opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij het neerschieten van een politiemedewerker van Iraanse afkomst in Schoonhoven. De beschieting was vorige week donderdag, de 36-jarige politiemedewerker raakte zwaargewond.

1 uur geleden
Meer dodelijke arbeidsongevallen in 2025 dan jaar eerder

DEN HAAG (ANP) - Iets meer mensen overleden vorig jaar door een arbeidsongeval. In 2025 overleden 59 mensen na een ongeluk op de werkvloer, een jaar eerder waren dat er 52. Dat meldt de Nederlandse Arbeidsinspectie.

1 uur geleden
OM eist celstraf van 2,5 jaar in zedenzaak tegen Ali B

AMSTERDAM (ANP) - Tegen Ali B is donderdag een celstraf van dertig maanden geëist in het hoger beroep van zijn zedenzaak. Het Openbaar Ministerie acht hem schuldig aan een aanranding en twee verkrachtingen.

2 uur geleden
OM vraagt vrijspraak Ali B voor aanranding Jill Helena

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in het hoger beroep van de zedenzaak tegen Ali B gevraagd om de artiest vrij te spreken van het aanranden van Jill Helena. Op de tweede zittingsdag heeft het OM aangegeven dat er in hoger beroep geen aanvullend bewijs is gevonden voor de aanklacht.

3 uur geleden