Politie grijpt in bij verhitte spelers Atlético en City
MADRID (ANP/AFP) - De politie heeft woensdagavond in de spelerstunnel ingegrepen om de verhitte gemoederen van de spelers van Atlético Madrid en Manchester City tot bedaren te brengen na afloop van hun duel in de kwartfinales van de Champions League. De wedstrijd in Madrid eindigde in 0-0, waardoor de Engelse club zich vanwege de 1-0-zege in de thuiswedstrijd plaatste voor de halve finales.
In de slotfase van de wedstrijd in Madrid liep het uit de hand na een overtreding op Phil Foden. In het opstootje tussen de spelers werd de Braziliaan Felipe van Atlético het veld uitgestuurd. De schermutselingen tussen de spelers gingen na de wedstrijd door in de catacomben. Op tv-beelden was te zien hoe Atlético-verdediger Sime Vrsaljko in de tunnel een fles naar een speler van City gooide. De politie herstelde uiteindelijk de rust.
De spelers van Atlético beschuldigden Manchester City van tijdrekken in de slotminuten. Een boze coach Pep Guardiola van de Engelse club weigerde in te gaan op die aantijgingen, maar de Spaanse middenvelder Rodri van City gaf het volmondig toe. "Soms is het nodig. Als je op achterstand dreigt te komen en er zijn nog 5 tot 10 minuten over, dan moet je soms andere wapens gebruiken. Ik ben er geen voorstander van om het de hele wedstrijd te doen, maar dit was een wedstrijd met veel druk en dan is het bij gelegenheid toegestaan", aldus Rodri.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
56 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
15 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
16 uur geleden