Politie grijpt in bij verhitte spelers Atlético en City
MADRID (ANP/AFP) - De politie heeft woensdagavond in de spelerstunnel ingegrepen om de verhitte gemoederen van de spelers van Atlético Madrid en Manchester City tot bedaren te brengen na afloop van hun duel in de kwartfinales van de Champions League. De wedstrijd in Madrid eindigde in 0-0, waardoor de Engelse club zich vanwege de 1-0-zege in de thuiswedstrijd plaatste voor de halve finales.
In de slotfase van de wedstrijd in Madrid liep het uit de hand na een overtreding op Phil Foden. In het opstootje tussen de spelers werd de Braziliaan Felipe van Atlético het veld uitgestuurd. De schermutselingen tussen de spelers gingen na de wedstrijd door in de catacomben. Op tv-beelden was te zien hoe Atlético-verdediger Sime Vrsaljko in de tunnel een fles naar een speler van City gooide. De politie herstelde uiteindelijk de rust.
De spelers van Atlético beschuldigden Manchester City van tijdrekken in de slotminuten. Een boze coach Pep Guardiola van de Engelse club weigerde in te gaan op die aantijgingen, maar de Spaanse middenvelder Rodri van City gaf het volmondig toe. "Soms is het nodig. Als je op achterstand dreigt te komen en er zijn nog 5 tot 10 minuten over, dan moet je soms andere wapens gebruiken. Ik ben er geen voorstander van om het de hele wedstrijd te doen, maar dit was een wedstrijd met veel druk en dan is het bij gelegenheid toegestaan", aldus Rodri.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
40 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
2 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
17 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
22 uur geleden