Politie grijpt in bij verhitte spelers Atlético en City
MADRID (ANP/AFP) - De politie heeft woensdagavond in de spelerstunnel ingegrepen om de verhitte gemoederen van de spelers van Atlético Madrid en Manchester City tot bedaren te brengen na afloop van hun duel in de kwartfinales van de Champions League. De wedstrijd in Madrid eindigde in 0-0, waardoor de Engelse club zich vanwege de 1-0-zege in de thuiswedstrijd plaatste voor de halve finales.
In de slotfase van de wedstrijd in Madrid liep het uit de hand na een overtreding op Phil Foden. In het opstootje tussen de spelers werd de Braziliaan Felipe van Atlético het veld uitgestuurd. De schermutselingen tussen de spelers gingen na de wedstrijd door in de catacomben. Op tv-beelden was te zien hoe Atlético-verdediger Sime Vrsaljko in de tunnel een fles naar een speler van City gooide. De politie herstelde uiteindelijk de rust.
De spelers van Atlético beschuldigden Manchester City van tijdrekken in de slotminuten. Een boze coach Pep Guardiola van de Engelse club weigerde in te gaan op die aantijgingen, maar de Spaanse middenvelder Rodri van City gaf het volmondig toe. "Soms is het nodig. Als je op achterstand dreigt te komen en er zijn nog 5 tot 10 minuten over, dan moet je soms andere wapens gebruiken. Ik ben er geen voorstander van om het de hele wedstrijd te doen, maar dit was een wedstrijd met veel druk en dan is het bij gelegenheid toegestaan", aldus Rodri.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
7 minuten geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
1 dag geledenNIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
1 dag geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
1 dag geleden