Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie gaat in ontvoeringszaak Breda uit van gerichte actie

Politie gaat in ontvoeringszaak Breda uit van gerichte actie

BREDA (ANP) - De politie vermoedt dat de ontvoering van afgelopen nacht in Breda een gerichte actie was, laat een woordvoerster zaterdagmiddag weten. Waarschijnlijk kenden het 24-jarige slachtoffer en de verdachten elkaar. Van het slachtoffer ontbreekt nog altijd ieder spoor.

De 24-jarige man werd rond middernacht door meerdere mensen in een busje meegenomen vanaf een parkeerterrein bij sportcomplexen in Breda. De verdachten droegen zwarte kleding en bivakmutsen en zouden vuurwapengevaarlijk zijn, aldus de politie. Omdat het slachtoffer afhankelijk is van niet nader genoemde medicatie, maken zijn familie en de politie zich grote zorgen over zijn gezondheid.

Over de toedracht van de ontvoering is nog niets bekend. De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag en zaterdagochtend sporenonderzoek uitgevoerd op het parkeerterrein bij de Dr. Schaepmanlaan en de Burgemeester de Manlaan. Ook zijn getuigen gehoord. De politiewoordvoerster kan geen details kwijt over wie deze getuigen zijn, alleen dat ze het incident "hebben gezien".

Meer uit Binnenland

Inspectie: maar kwart festivals gebruikt herbruikbare bekers

DEN HAAG (ANP) - Ondanks een verbod op plastic wegwerpbekers en verpakkingen gebruikt minder dan een kwart van de festivals herbruikbaar materiaal. Dat concludeert de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) na onderzoek. De ILT noemt de resultaten "teleurstellend".

2 uur geleden
Opnieuw heel het weekend te druk in aanmeldcentrum Ter Apel

TER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum voor asielzoekers in Ter Apel sliepen in de nacht van maandag op dinsdag 2211 asielzoekers. Dat is ruim meer dan het maximumaantal van 2000.

2 uur geleden
Dode bij crash met sportvliegtuigje in Zeeland

RITTHEM (ANP) - Bij de crash van een sportvliegtuig in Zeeland is één persoon om het leven gekomen. Dat meldt de veiligheidsregio. Het vliegtuig stortte neer tussen het dorp Ritthem en Middelburg.

3 uur geleden
GL-PvdA en JA21 willen zwaardere straffen bij femicide

DEN HAAG (ANP) - GroenLinks-PvdA en JA21 willen dat straffen op femicide zwaarder worden. Songül Mutluer (GL-PvdA) en Ingrid Coenradie (JA21) werken aan een wet om de maximale straf van 25 jaar te verhogen naar 30 jaar of levenslang, bevestigt GroenLinks-PvdA na berichtgeving door RTL.

3 uur geleden
Sportvliegtuigje neergestort naast A58 bij Zeeuws Ritthem

RITTHEM (ANP) - Bij het Zeeuwse dorp Ritthem is dinsdagmorgen een sportvliegtuig neergestort. Dat meldt de veiligheidsregio. Het vliegtuigje zou naast de snelweg A58 zijn gecrasht.

4 uur geleden
Elk jaar 38 kinderen op spoedeisende hulp door inslikken batterij

AMSTERDAM (ANP) - Elk jaar komen minstens 38 kinderen op de spoedeisende hulp terecht doordat ze een batterij hebben ingeslikt, meldt het Emma Kinderbuikcentrum van het Amsterdam UMC op basis van eigen onderzoek. Vooral bij jonge kinderen kan dit ernstige gevolgen hebben en zelfs leiden tot overlijden, melden de onderzoekers.

5 uur geleden
IKNL: Kanker bij jongvolwassenen heeft langdurige gevolgen

UTRECHT (ANP) - Er leven bijna 70.000 mensen in Nederland die de afgelopen twintig jaar op jongvolwassen leeftijd te horen kregen dat ze kanker hadden. Zij kampen nog lange tijd met de gevolgen van kanker en de behandeling, zoals vruchtbaarheidsproblemen, verminderd inkomen en impact op relaties. Dat meldt het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL).

8 uur geleden