Politie Emmeloord pakt man (19) op die steen gooide naar bus
EMMELOORD (ANP) - De politie heeft vrijdag een 19-jarige man aangehouden die ervan wordt verdacht dinsdag in Emmeloord een baksteen door een zijraam van een bus te hebben gegooid. Hierdoor raakte een 16-jarig meisje gewond.
De man uit Emmeloord is aangehouden wegens poging tot doodslag. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.
Meer uit Binnenland
TER APEL (ANP) - Het aantal asielzoekers in het Groningse Ter Apel is flink gedaald, maar het zijn er nog altijd meer dan de afgesproken grens van 2000. Daarom moet opvangorgaan COA weer een dwangsom van 50.000 euro betalen.
15 minuten geledenMETEREN (ANP) - Het treinverkeer tussen Geldermalsen en Den Bosch is in de nacht van donderdag op vrijdag hersteld. De NS meldt dat de treinen vanaf 00.30 uur weer normaal rijden.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De FC Porto-supporters die donderdagavond rond 17.30 uur in Utrecht een bus vernielden, zijn weer vrijgelaten. De politie hield in totaal 73 mensen aan voor vernieling en openbare geweldpleging in een bus die onderweg was naar de Galgenwaard, het stadion van FC Utrecht. Zij moeten allemaal een boete van 290 euro betalen.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De Universiteit Twente schrapt per 1 januari de mogelijkheid om cum laude - "met lof" - te promoveren, vermeldt zij op haar website.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De details die naar buiten komen in de strafzaak tegen de Vlaardingse pleegouders zijn afschuwelijk en grijpen ons enorm aan. Dat laat pleegzorgorganisatie Enver in een verklaring weten. "We erkennen dat wij als organisatie de signalen niet op tijd hebben gezien en onvoldoende hebben ingegrepen."
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ongeveer veertig aanhangers van voetbalclub FC Porto zijn donderdagavond aangehouden voor het vernielen van een bus, aldus de politie. Dat gebeurde rond 17.30 uur in Utrecht.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een drone is woensdag boven de verkeerstoren van vliegbasis Gilze-Rijen gespot. Dat bevestigt een woordvoerder van de marechaussee donderdag na berichtgeving van de Volkskrant. De luchtverkeersleiding sprak van "potentiƫle spionage".
13 uur geleden