Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Politie deelt beeld van serie-aanrander in Rotterdam

Politie deelt beeld van serie-aanrander in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam heeft vermoedelijk één dader zes vrouwen aangerand op de openbare weg in het centrum en noorden van de stad, meldt de politie. Drie van in totaal zes vrouwen die zich bij de politie hebben gemeld, hebben ook aangifte gedaan. De politie en het Openbaar Ministerie delen nu beeld van de man in de hoop hem te vinden.

Onderzoek naar de meldingen heeft ertoe geleid dat de politie "sterk" het vermoeden heeft dat het om dezelfde dader gaat. Hij verplaatst zich vooral op de fiets. De aanrandingen waren voornamelijk "tijdens uitgaansmomenten in de nachtelijke uren en vroeg in de ochtend".

De man is vastgelegd op camerabeelden, een beeld daarvan wordt nu gedeeld. Daarop is te zien dat de man donker haar en een snor en baard heeft. De politie schat zijn leeftijd tussen de 25 en 40 jaar. Wie tips heeft, slachtoffer of getuige is van een aanranding, kan zich melden bij de politie. Die waarschuwt vooral Rotterdamse vrouwen extra alert te zijn, omdat in alle zes gevallen een vrouw het slachtoffer was.

Meer uit Binnenland

Warffum vangt vanaf donderdag 4 nachten asielzoekers Ter Apel op

WARFFUM (ANP) - De gemeente Het Hogeland vangt vanaf donderdag vluchtelingen uit Ter Apel op in de Op Roakeldaishal in Warffum. De gemeente doet dit na een verzoek van asielminister Bart van den Brink, zo is te lezen op de website van de gemeente.

1 uur geleden
Leiden verlengt noodopvang voor asielzoekers met enkele maanden

LEIDEN (ANP) - Leiden heeft de noodopvang voor asielzoekers in een voormalige kerk met een paar maanden verlengd. Dat doet de gemeente om de druk op Ter Apel te helpen verlichten.

2 uur geleden
Inspectie onderzoekt jeugdhulp na kindermishandeling Stadskanaal

STADSKANAAL (ANP) - De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) begint een onderzoek naar (jeugd)zorgaanbieders en Veilig Thuis Groningen in Stadskanaal. Daarmee wil de inspectie een beeld krijgen van de kwaliteit en veiligheid van de jeugdhulp aan de kinderen die ernstig zijn mishandeld door twee vrouwen.

2 uur geleden
Groningen: nog 1 nacht opvang voor Ter Apel, erna andere gemeente

GRONINGEN (ANP) - De gemeente Groningen biedt van woensdag op donderdag nog één keer de nachtopvang aan in congrescentrum Hanzeplaza voor asielzoekers die niet terechtkunnen in Ter Apel. Voor de opvang vanaf donderdag heeft een andere gemeente zich gemeld, zegt een Groningse gemeentewoordvoerster. Welke plaats dat is, wil zij niet zeggen.

3 uur geleden
Informatiebeveiliging bij veel grotere ggz-organisaties niet goed

DEN HAAG (ANP) - Een meerderheid van de grotere organisaties in de geestelijke gezondheidszorg (ggz) voldoet niet aan de wettelijke vereisten voor informatiebeveiliging. Dat schrijft de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ). De IGJ wil dat de organisaties zo snel mogelijk volgens de wettelijke norm gaan werken.

5 uur geleden
Hermans neemt advies over: geen vaccin tegen meningokokken B

DEN HAAG (ANP) - Minister Sophie Hermans van Volksgezondheid, Welzijn en Sport neemt het advies van de Gezondheidsraad over en neemt een vaccinatie tegen meningokokken B niet op in het rijksvaccinatieprogramma. Volgens de raad wegen de voordelen niet op tegen de nadelen. Als er nieuwe vaccins voor komen, kan dit besluit veranderen.

5 uur geleden
Voorlopig geen boete voor Fletcher om asielopvang in hotel Epe

EPE (ANP) - Hotelketen Fletcher hoeft voorlopig niet te vrezen voor een dwangsom van de gemeente Epe omdat na de afgesproken deadline nog asielzoekers in het hotel aan de Dellenweg worden opgevangen. De gemeente had het hotel tot 26 mei gegeven om zich in te spannen samen met het COA de opvang te stoppen. Die deadline is niet gehaald, maar de gemeente deelt nog geen geldboete uit.

5 uur geleden