Politie Brabant na zoekactie verdronken vermisten: trieste afloop
EERSEL (ANP) - Twee vermissingen, namelijk die van een 6-jarige jongen in Lith en die van een 54-jarige man in Eersel, kennen een "trieste afloop", zegt de politie in een bericht over de incidenten in Brabant. Zowel het kind als de man zijn verdronken teruggevonden.
Het jongetje verdween woensdag tijdens een bezoek met zijn ouders aan recreatieplas De Lithse Ham. "Er is die avond tot diep in de nacht naar het jongetje gezocht", zegt de politie. Donderdag rond het middaguur hebben duikers zijn lichaam in het water gevonden.
Woensdag rond 19.00 uur kwam de melding binnen dat een man vermist was geraakt in het water bij het E3 Strand in Eersel. De man uit Valkenswaard wilde zwemmend de plas oversteken, zijn familie sloeg alarm toen hij na enige tijd nog niet terug was. Een zoekactie op woensdagavond was zonder succes. Donderdag tegen het einde van de middag werd zijn lichaam alsnog gevonden in het water.
"In beide gevallen wensen wij de nabestaanden veel sterkte toe", aldus de politie.
Meer uit Binnenland
UITHOORN (ANP) - De Noord-Hollandse gemeente Uithoorn plaatst cameratoezicht in een straat waar dit jaar een asielzoekerscentrum moet komen. De camera's zijn voor een periode van twee weken en zijn bedoeld "ter bescherming van de openbare orde en veiligheid aan de Wiegerbruinlaan", aldus de gemeente.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Minister-president Rob Jetten noemt de aanval met een vuurwerkbom op het partijkantoor van zijn eigen partij D66 "een laffe daad van intimidatie".
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Minister Pieter Heerma (Binnenlandse Zaken) noemt de aanval met een vuurwerkbom donderdagavond op het partijkantoor van D66 een "laffe daad". Dat doet de CDA-bewindsman in een reactie op X. "Laat het duidelijk zijn: geweld hoort niet thuis in onze democratie."
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft een persoon aangehouden voor de explosie die donderdagavond plaatsvond bij het partijkantoor van D66 in Den Haag. De explosie aan de Lange Houtstraat was even na 21.00 uur, meldt de politie. Niemand raakte gewond.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het partijkantoor van D66 in Den Haag is donderdagavond iets na 21.00 uur een explosie geweest, bevestigt de politie na berichtgeving door De Telegraaf. Het pand aan de Lange Houtstraat in de Haagse binnenstad is daardoor beschadigd. Niemand raakte gewond, zegt een politiewoordvoerder.
5 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Talpa maakt geen nieuwe afleveringen van Familie Gillis: Massa is Kassa "zolang er sprake is van hoger beroep of cassatie" in de zaken waarin Peter Gillis donderdag is veroordeeld. Dat laat een woordvoerder van het mediabedrijf desgevraagd weten aan het ANP.
8 uur geledenSANTA CRUZ (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip Hondius legt niet aan bij Tenerife, maar gaat daar alleen voor anker. Dat meldt de president van de Canarische Eilanden, Fernando Clavijo, volgens Spaanse media. Hij stelt dat passagiers er met een boot worden opgehaald en zo naar het vliegveld worden gebracht. De Spaanse minister van Volksgezondheid bevestigt dat het schip wegblijft uit de haven.
8 uur geleden