Politie beëindigt feest met 400 mensen in Haarlem
HAARLEM (ANP) - De politie en marechaussee hebben afgelopen nacht een groot illegaal feest in Haarlem beëindigd. Op het feest bij een bedrijfspand aan de Robert Peereboomweg waren ongeveer 400 mensen aanwezig. Er is niemand aangehouden en er zijn ook geen boetes uitgedeeld, meldt de politie.
Agenten troffen de grote groep feestende mensen aan tijdens een surveillance op het bedrijventerrein. Volgens de politie ging het om een "groots opgezet" feest met professionele audioapparatuur, een bar met prijslijst, een pinautomaat en toiletvoorzieningen. De bezoekers zouden entree hebben betaald om binnen te komen.
Samen met de gemeente besloot de politie de feestvierders weg te sturen. Vanwege de grote omvang van het feest werd naast de politie ook de marechaussee naar de locatie gestuurd. De feestgangers vertrokken snel bij het zien van de handhavers en de bijeenkomst werd zonder problemen beëindigd. De politie doet nog onderzoek naar de organisatie van het feest.
Meer uit Binnenland
HEERLEN (ANP) - De bestuurder die donderdagavond tegen de gevel van het Zuyderland-ziekenhuis in Heerlen is gereden, is aan zijn verwondingen overleden. De politie meldt na onderzoek dat het ging om een noodlottig ongeval.
36 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Verschillende ondernemers die getroffen zijn door de explosie in de Visscherssteeg in het centrum van Utrecht donderdagmiddag, laten op social media van zich horen. Door de kracht van de ontploffing zijn bij veel panden in de omgeving van de steeg ruiten uit de sponning en pannen van het dak geblazen. De schade is groot.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Burgemeester Sharon Dijksma begrijpt dat er onder de getroffen omwonenden van de explosie in Utrecht veel zorgen zijn over hun huisdieren. De gemeente probeert in kaart te brengen waar dieren thuis waren op het moment van de explosie, laat ze weten tijdens een persmoment.
1 uur geledenHEERLEN (ANP) - Een personenauto is donderdagavond rond 20.30 uur tegen de gevel van het Zuyderland-ziekenhuis in Heerlen gereden. De bestuurder is daarbij gewond geraakt en wordt nu in het ziekenhuis behandeld. De politie onderzoekt wat er aan de aanrijding voorafging. Over andere gewonden meldt de politie vooralsnog niets.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Donderdagmiddag is er een gaslek geweest in de omgeving van de Visscherssteeg in Utrecht, waar die middag een explosie was. Dat zei burgemeester Sharon Dijksma in een korte toelichting op de gebeurtenissen in de binnenstad. Onduidelijk is of de gaslekkage de oorzaak was van de explosie. "Er is gas geroken", zei ze. "Maar je weet niet waardoor de explosie plaatsvindt."
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De brandweer in Utrecht heeft de brand in het centrum van de stad onder controle. Dat heeft de veiligheidsregio in de loop van de avond gemeld. Een woordvoerder laat weten dat nu de zoektocht kan beginnen naar mensen die eventueel nog onder het puin liggen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tot nu toe zijn vier mensen gewond geraakt bij de explosie en brand in het centrum van Utrecht. Niemand raakte zwaargewond, meldde burgemeester Sharon Dijksma donderdagavond tijdens een persmoment.
3 uur geleden