Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Polen zonder Lewandowski tegen Oranje, Lang op de tribune

Polen zonder Lewandowski tegen Oranje, Lang op de tribune

ROTTERDAM (ANP) - Robert Lewandowski ontbreekt zaterdagavond bij Polen in de Nations League-wedstrijd tegen het Nederlands elftal. De Poolse spits van Bayern München zit niet bij de selectie van 23 spelers die bondscoach Czeslaw Michniewicz heeft doorgegeven aan de UEFA. In de wedstrijdselectie van Oranje ontbreekt Noa Lang, die op de tribunes van De Kuip moet plaatsnemen. De aanvaller van Club Brugge had woensdag tegen Wales nog een basisplaats.

Bondscoach Louis van Gaal had eerder al gezegd dat Vincent Janssen het duel met Polen overslaat. De spits van de Mexicaanse ploeg Monterrey sloot pas deze week aan bij Oranje omdat hij vorige weekeinde trouwde in de Verenigde Staten. Janssen ontbrak daardoor in de gewonnen uitwedstrijden tegen België (1-4) en Wales (1-2). Hij mag dinsdag in de afsluitende interland tegen Wales in De Kuip wel spelen van Van Gaal.

De Poolse bondscoach Michniewicz liet vrijdag al doorschemeren dat Lewandowski mogelijk zou ontbreken tegen Oranje. De 33-jarige topschutter, die wil vertrekken bij Bayern München, krijgt rust met het oog op de thuiswedstrijd van dinsdag in Warschau tegen België. Ook oud-Ajacied Arek Milik ontbreekt in de Poolse wedstrijdselectie.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

13 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

13 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

13 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

14 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

14 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden