Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pogba weer enkele weken aan de kant bij Juventus

Pogba weer enkele weken aan de kant bij Juventus

TURIJN (ANP) - Paul Pogba staat weer een paar weken geblesseerd aan de kant bij Juventus. De Franse middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen. Dat gebeurde volgens trainer Massimiliano Allegri toen Pogba zondagochtend, op de dag van de competitiewedstrijd tegen Sampdoria, nog wat vrije trappen oefende op het trainingsveld.

"Hij doet deze week zeker niet mee, dus we zien hem na de interlandperiode pas weer terug", zei Allegri, wiens elftal zondagavond zonder Pogba met 4-2 won. Juventus speelt donderdag in Duitsland de return tegen SC Freiburg in de achtste finales van de Europa League en drie dagen later in de Serie A tegen Internazionale. De ploeg van Allegri won afgelopen week voor eigen publiek met 1-0 van Freiburg, de club van doelman Mark Flekken.

Pogba keerde afgelopen zomer terug bij Juventus. In de voorbereiding liep de Fransman een knieblessure op, waardoor hij maanden aan de kant stond en onder meer het WK in Qatar miste. Pogba maakte onlangs zijn rentree. Vooralsnog kwam hij twee keer als invaller binnen de lijnen in de Serie A. Vorige week kreeg Pogba een disciplinaire schorsing, omdat hij te laat zou zijn gekomen.

Aanvoerder Leonardo Bonucci liet zich tegen Sampdoria in de rust vervangen vanwege een beenblessure. Zijn situatie wordt volgens Juventus "dagelijks bekeken".

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

49 minuten geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

59 minuten geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

3 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

6 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

7 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

8 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

9 uur geleden