Pogba weer enkele weken aan de kant bij Juventus
TURIJN (ANP) - Paul Pogba staat weer een paar weken geblesseerd aan de kant bij Juventus. De Franse middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen. Dat gebeurde volgens trainer Massimiliano Allegri toen Pogba zondagochtend, op de dag van de competitiewedstrijd tegen Sampdoria, nog wat vrije trappen oefende op het trainingsveld.
"Hij doet deze week zeker niet mee, dus we zien hem na de interlandperiode pas weer terug", zei Allegri, wiens elftal zondagavond zonder Pogba met 4-2 won. Juventus speelt donderdag in Duitsland de return tegen SC Freiburg in de achtste finales van de Europa League en drie dagen later in de Serie A tegen Internazionale. De ploeg van Allegri won afgelopen week voor eigen publiek met 1-0 van Freiburg, de club van doelman Mark Flekken.
Pogba keerde afgelopen zomer terug bij Juventus. In de voorbereiding liep de Fransman een knieblessure op, waardoor hij maanden aan de kant stond en onder meer het WK in Qatar miste. Pogba maakte onlangs zijn rentree. Vooralsnog kwam hij twee keer als invaller binnen de lijnen in de Serie A. Vorige week kreeg Pogba een disciplinaire schorsing, omdat hij te laat zou zijn gekomen.
Aanvoerder Leonardo Bonucci liet zich tegen Sampdoria in de rust vervangen vanwege een beenblessure. Zijn situatie wordt volgens Juventus "dagelijks bekeken".
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
12 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
27 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
2 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
15 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
17 uur geleden