Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pogba weer enkele weken aan de kant bij Juventus

Pogba weer enkele weken aan de kant bij Juventus

TURIJN (ANP) - Paul Pogba staat weer een paar weken geblesseerd aan de kant bij Juventus. De Franse middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen. Dat gebeurde volgens trainer Massimiliano Allegri toen Pogba zondagochtend, op de dag van de competitiewedstrijd tegen Sampdoria, nog wat vrije trappen oefende op het trainingsveld.

"Hij doet deze week zeker niet mee, dus we zien hem na de interlandperiode pas weer terug", zei Allegri, wiens elftal zondagavond zonder Pogba met 4-2 won. Juventus speelt donderdag in Duitsland de return tegen SC Freiburg in de achtste finales van de Europa League en drie dagen later in de Serie A tegen Internazionale. De ploeg van Allegri won afgelopen week voor eigen publiek met 1-0 van Freiburg, de club van doelman Mark Flekken.

Pogba keerde afgelopen zomer terug bij Juventus. In de voorbereiding liep de Fransman een knieblessure op, waardoor hij maanden aan de kant stond en onder meer het WK in Qatar miste. Pogba maakte onlangs zijn rentree. Vooralsnog kwam hij twee keer als invaller binnen de lijnen in de Serie A. Vorige week kreeg Pogba een disciplinaire schorsing, omdat hij te laat zou zijn gekomen.

Aanvoerder Leonardo Bonucci liet zich tegen Sampdoria in de rust vervangen vanwege een beenblessure. Zijn situatie wordt volgens Juventus "dagelijks bekeken".

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

8 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

9 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

15 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

15 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

17 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

23 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden