Pogba opnieuw twee tot drie weken aan de kant met dijbeenblessure
TURIJN (ANP) - Middenvelder Paul Pogba is opnieuw twee tot drie weken uitgeschakeld door een blessure. De speler van Juventus raakte zondagavond tijdens de wedstrijd tegen Cremonese geblesseerd aan zijn linkerdijbeen, zo meldt de ploeg uit Turijn.
De 30-jarige Frans international keerde zondag in de wedstrijd tegen Cremonese voor het eerst na 390 dagen weer terug in de basis, maar moest na 23 minuten spelen het veld alweer verlaten. Pogba verborg daarbij zijn gezicht achter zijn shirt om de teleurstelling te verbergen. Even daarvoor werd hij op het veld behandeld aan zijn linkerdij.
Pogba keerde afgelopen zomer terug bij Juventus na zes jaar bij Manchester United gespeeld te hebben. In de voorbereiding liep de Fransman een knieblessure op, waardoor hij maanden aan de kant stond en onder meer het WK in Qatar miste. Pogba maakte eind februari zijn rentree als invaller terwijl hij probeerde weer volledig fit te worden. Een blessure aan zijn rechterdij, opgelopen in maart, vertraagde zijn herstel.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
15 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.
16 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
18 uur geleden