Pogba opnieuw twee tot drie weken aan de kant met dijbeenblessure
TURIJN (ANP) - Middenvelder Paul Pogba is opnieuw twee tot drie weken uitgeschakeld door een blessure. De speler van Juventus raakte zondagavond tijdens de wedstrijd tegen Cremonese geblesseerd aan zijn linkerdijbeen, zo meldt de ploeg uit Turijn.
De 30-jarige Frans international keerde zondag in de wedstrijd tegen Cremonese voor het eerst na 390 dagen weer terug in de basis, maar moest na 23 minuten spelen het veld alweer verlaten. Pogba verborg daarbij zijn gezicht achter zijn shirt om de teleurstelling te verbergen. Even daarvoor werd hij op het veld behandeld aan zijn linkerdij.
Pogba keerde afgelopen zomer terug bij Juventus na zes jaar bij Manchester United gespeeld te hebben. In de voorbereiding liep de Fransman een knieblessure op, waardoor hij maanden aan de kant stond en onder meer het WK in Qatar miste. Pogba maakte eind februari zijn rentree als invaller terwijl hij probeerde weer volledig fit te worden. Een blessure aan zijn rechterdij, opgelopen in maart, vertraagde zijn herstel.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
4 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
6 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
6 uur geleden